Hodnocení kempů v Chorvatsku


ubytování Chorvatsko

Sdružení chorvatských kempů vypracovalo opět hodnocení těch nejlepších kempů v Chorvatsku – „Croatia´s Best Campsites“. Loni k této příležitosti vydalo ve spolupráci s Chorvatských turistickým sdružením reprezentativní publikaci, kde jsou uvedeny podrobnosti k jednotlivým kempům, mj. i známka, kterou obdržely při hodnocení úrovně poskytovaných služeb a vybavení kempu, jeho sanitárních zařízení, pohostinských a nákupních možností, nabídky sportovního vyžití a zábavy. (publikaci lze získat od HTZ na adrese Krakovská 25, Praha 1, ČR). Online ceny ubytování v kempech z minulého roku najdete u nás online > Ceník kempy Chorvatsko.

Kempy Chorvatsko

Istrie:

Kanegra (naturistický), Umag
Pineta, Savudrija
Park Umag (dříve Ladin Gaj), Umag
Stella Maris, Umag
Finida, Umag
Lanterna, Poreč – Tar/Lanterna
Solaris (naturistický), Poreč – Tar/Lanterna
Ulika, Poreč – Červar-Porat
Zelena Laguna, Poreč
Bijela Uvala, Poreč
Istra Naturist (naturistický), Funtana
Valkanela, Vrsar
Orsera, Vrsar
Porto Sole, Vrsar
Koversada, Vrsar
Valalta, Rovinj
Polari, Rovinj
Veštar, Rovinj
Bi-Village, Fažana

Kvarner:

Kovačine, Cres na ostrově Cres
Politin (naturistický), Krk na ostrově Krk
Ježevac, Krk na ostrově Krk
Pila, Punat na ostrově Krk
Konobe (naturistický), Punat na ostrově Krk
Poljana, Mali Lošinj na ostrově Lošinj
Straško, Novalja na ostrově Pag

Dalmácie:

Zaton, Zaton
Adriatic, Primošten
Park Soline, Biograd
Vira, Hvar na ostrově Hvar
Nevio, Orebić na poloostrově Pelješac

Kempy Park Umag a Zaton získaly nejvyšší ocenění „Superplatz“ od německého autoklubu ADAC, jímž se může pochlubit pouze 80 kempů v celé Evropě. Tyto kempy s „červenou tabulkou“ nabízejí nadprůměrné služby ve všech sledovaných kritériích. Kemp Park Umag se mezi elitní evropské kempy zařadil již v loňském roce, kemp Zaton již počtvrté za sebou.
Nižším stupněm, tzv. „žlutou tabulkou“, která znamená výborné výsledky a významné zlepšení, byly v průvodci ADAC ohodnoceny tyto chorvatské kempy: Kanegra (Kanegra), Stella Maris, Park Umag a Finida (Umag), Solaris a Lanterna (Poreč – Tar/Lanterna), Poljana (Mali Lošinj), Zaton (Zaton), Vira (Hvar) a Nevio (Orebić).

ČTĚTĚ:   Zadar je mezi 10 top destinacemi pro rok 2019

Chorvatsko karavany
Levné apartmány v Chorvatsku

Ohodnoťte

2 Responses to Hodnocení kempů v Chorvatsku

  1. V kempu Park Umag (Ladin gaj) jme byli 18 x.Vždy jsme byli maximálně spokojeni, ale poslední 3 roky se nám tam přestalo líbit.Jezdíme s karavanem a vždy jsme si mohli vybrat parcelu jakou jsme chtěli, nyní se podívají do pasu a vidí Česko a ihned nám vyhradí jen některé parcely (nevýhodně umístěné)a dávají nám znát,že je nezajímáme. Tam vládnou Němci.Jak nás kdysi vítali a Čechům viditelně dávali přednost, Němce opravdu neměli rádi, teď se vše změnilo.

  2. Podobná situace je poslední roky iv kempu Bunculuka v Bašce na Krku,loni jsme byli v kempu Konobe u Punatu ale tam češi skoro nejezdí. Asi si na to budeme muset zvyknout.
    Petr.

Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Dub 2010, Kategorie : Chorvatsko