Blanka Vlašič se představí v Moravské výškařské tour


ubytování Chorvatsko

Atletické hvězdy se představí v Moravské výškařské tour, která se uskuteční 23. ledna v Hustopečích a o tři dny později v Třinci.

Do Třince přijede mistryně světa Blanka Vlašičová z Chorvatska a do Hustopečí halová mistryně Evropy Ariane Friedrichová z Německa.

„Pro obě to bude začátek sezony, přičemž chtějí v březnu v Dauhá útočit na titul halové mistryně světa,“ upozornil Alfonz Juck. „A zatím není jasné, zda se před Dauhá utkají v přímém souboji.“ Blanka Vlašičová přes pořadatele vzkázala, že se na Beskydskou laťku do Třince těší.

„Dosud jsem tam nebyla, ale mám informace, že hala bývá plná,“ uvedla Vlašičová. „A právě divácká podpora je pro mě důležitá, ráda skáču tam, kde fanoušci dokážou ocenit naše výkony. Navíc je to blízko Ostravy, kterou považuji za svůj druhý domov.“ V Ostravě na Zlaté tretře se Blanka Vlašičová představila i loni.

Před závodem v Třinci slíbila: „Žádná z žen tam ještě nepřekonala dva metry, a tak udělám vše pro to, abych byla první, které se to podaří.“ Vítězové každého závodu, mužů i žen, získají prémii 1 000 dolarů.

Ohodnoťte
ČTĚTĚ:   Historický festival "Giostra" v Poreči

One Response to Blanka Vlašič se představí v Moravské výškařské tour

  1. Pingback: Blanka Vlašič se představí v Moravské výškařské tour | Cestovní kanceláře Chorvatsko


publikováno: Led 2010, Kategorie : Aktuality z Chorvatska