Lozica u Rogoznice


ubytování Chorvatsko

Malé letovisko Lozica v blízkosti oblíbeného města Rogoznica, leží v jihozápadní části riviéry Šibeník, která patří mezi nejnavštěvovanější části Chorvatska. Jelikož Lozicu najdete právě hned v blízkosti Rogoznice, tak jako turisté právě zde můžete využívat prakticky všechny služby, které sousední letovisko nabízí.

Pláže v letovisku Lozica

Pláže v Lozici jsou podobně jako v Rogoznici tvořeny převážně ze štěrku a drobných oblázků. Místní pobřeží je navíc poměrně členité, díky čemuž zde najdete početné množství menších pláži kde můžete bez problémů odpočívat. Nespornou výhodou zdejšího pobřeží je i čistota vody a vynikající pozvolný vstup do moře.
Pláže a zátoky vhodné ke koupání najdete hlavně kolem místního malého přístavu.
Velmi pěkná a zároveň rozsáhlá pláž se nachází také v sousední Rogoznici a to konkrétně v části, která navazuje na samotné letovisko Lozica.
Lozica
Pláž Šepurine byla v minulosti oceněna i Modrou vlajkou kvality a nabízí skutečně vynikající kvalitu služeb. Najdete zde venkovní sprchy, veřejné toalety, šatny, několik gastronomických zařízení, ale i profesionální záchranáři, kteří se starají o bezpečnost návštěvníků pláže. Samozřejmostí je i bezbariérový vstup na pláž.
lozica pláž

Sport a zábava

Sousední Rogoznica je ideálním místem pro aktivní trávení dovolené. Rogoznica je známá hlavně mezi jachtaři a to díky místnímu modernímu přístavu (Marina Frapa), dále jsou zde i vhodné podmínky pro potápění a podmořský rybolov, který však lze praktikovat i v blízkosti pobřeží letoviska Lozica.
Rogoznica ovšem na rozdíl od Lozice má i moderní sportovní centrum kam můžete kdykoli zajít i vy. V jeho areály si můžete zahrát tenis, squash či kuželky nebo můžete navštívit i zdejší fitness centrum nebo saunu.
Kromě toho v okolí najdete i několik cyklistických stezek, které vedou napříč celou riviérou Šibeník.

I v případe kdy se budete chtít společensky zabavit je nejvhodnějším řešením zajít do sousední Rogoznice, kde se během léta koná oblíbená Rogoznická lidová slavnost, která je známá pro svůj bohatý zábavný program.

ČTĚTĚ:   Krásy Severní Dalmácie

ubytování Lozica
Levné apartmány v LoziciOhodnoťte
Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Pro 2014, Kategorie : Cestopisy chorvatských měst a letovisek na Jadranu, Chorvatsko, Střední Dalmácie - Šibenik