Crljine u Rogoznice


ubytování Chorvatsko

Malá část Crljine u známého letoviska Rogoznica umožňuje svým návštěvníkům možnost ubytovat se v jednom z nejoblíbenějších částí celého Chorvatska.

Crljine, jako součást jedné z nejrušnějších částí riviéry Šibeník nabízí svým návštěvníkům množství možností jak strávit nezapomenutelnou dovolenou u Jadranu.

Pláž v blízkosti množství apartmánů

Crljine pláž
Rogoznica je krásné letovisko ležící na malinkém poloostrově, kde se rozkládá hned několik zajímavých pláži. V části Crljine najdete konkrétní pláž Crljina, která je podobně jako jiné pláže v okolí tvořena především z drobných kamínků, částečně písku a betonových desek, které zde však najdete v omezeném množství.
Výhodou pláže Crljina je bezpochyby dobrý pozvolný vstup, ale také její vynikající poloha, protože v jejím okolí se rozkládá množství apartmánů a restaurací, kde se můžete kdykoliv občerstvit. Pláž je vhodná pro děti, neplavce, starší lidi, ale i pro mladé, kteří se mohou pobavit skákáním z mola do moře.
crljine rogoznica
Pokud by vás pláž Crljina dostatečně nezaujala, tak jednou z možností je zajít na nedalekou pláž Šepurine, která byla před časem oceněna i Modrou vlajkou kvality. Šepurine jsou ideální zastávkou pro rodiny s dětmi, které zde najdou služby nejvyšší kvality. Samozřejmostí je bezbariérový přístup, kavárna, blízká restaurace, ale i profesionální záchranáři, kteří se starají o bezpečnost návštěvníků pláže.

Sport a zábava

Jelikož se jedná o část Rogoznice, tak sportovní možnosti i kulturní nabídka je tu skutečně příznivá. Vynikající podmínky zde naleznou milovníci jachtingu, kteří v Rogoznici mohou využít služeb moderního jachtařského přístavu Marina Frapa. Vhodné podmínky zde jsou i pro potápění (Diving Center Pongo), windsurfing, najdete zde však i moderní sportovní centrum.
crljine
Co se týče kulturních slavnosti, Rogoznica patří spolu s Primoštenem mezi to nejlepší v okolí. Známá je lidová slavnost Rogoznička fešta, která se koná v první srpnovou sobotu, dále se zde pravidelně koná oblíbená Rybářská noc, ale i několik menších kulturních a zábavních akcí.
Pobavit se můžete i v nedalekém vyhlášeném diskotékovém klubu Aurora, případně můžete navštívit i některou místní restauraci, kde vám připraví dalmatské speciality z čerstvých surovin.

ČTĚTĚ:   Víkendové koupání v Chorvatsku

ubytování Crljine
Levné apartmány v Crljine

Crljine u Rogoznice
5 (100%) 1 hlas[ů]
Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Led 2015, Kategorie : Cestopisy chorvatských měst a letovisek na Jadranu, Chorvatsko, Střední Dalmácie - Šibenik