Stupin Čeline u Rogoznice


ubytování Chorvatsko

Krásné, malé letovisko v sousedství známého letoviska Rogoznica a zároveň také součást známe Šibenické riviéry, to je Stupin Čeline. V blízkosti tohoto malebného letoviska najdete kromě Rogoznice i několik dalších významných letovisek a míst, jako hlavní město oblasti Šibeník, jihovýchodně položené město Split a také několik zajímavých lokalit, které patří mezi oblíbené výletní cíle.
Stupin Čeline
Samotné Stupin Čeline je charakteristické především pro množství olivových hájů, které ho obklopují. Navzdory tomu, že Šibenická riviéra patří mezi rušnější turistické destinace, Stupin Čeline je ve srovnání s Rogoznicí, nebo Primoštenem spíše klidným letním střediskem. S tím souvisí i výjimečná čistota moře, která v okolí krásné přírody působí velmi lákavě. Proto, pokud i vy máte dost běžného ruchu a stresu, klid a relax tohoto střediska je pro vás jako stvořený.
Stupin Čeline pláže

Pláže ve Stupin Čeline

Velmi členité pobřeží letoviska Stupin Čeline a příjemné teplé a čisté moře je ideálním místem pro odpočinek. Zdejší pláže se rozkládají v okolí místního přístavu, takže minout je prakticky ani nemůžete. Pláže tu jsou velmi vhodné i pro rodiny s dětmi, které jistě potěší také vybudovaná skluzavka přímo do moře. Velkou výhodou je i pozvolný vstup a velmi pěkný výhled na okolí, včetně blízké Rogoznice.

Sport a zábava

Stupin Čeline jistě neoslní svou sportovní a rekreační nabídkou. Až na některé vodní sporty, jako windsurfing či potápění tady asi toho moc již nenajdete. Jednou z možností je například zajít i do Rogoznice, kde je vybudované moderní sportovní centrum, rozsáhlý přístav a také škola šermu.
Stupin Čeline pláž
V průběhu léta se většina kulturních akcí odehrává také v Rogoznici. Velmi oblíbené jsou například Rybářské večery a Rogoznica festival, který se koná v první srpnovou sobotu. Za zábavou však můžete zajít i do známého diskotékového klubu Aurora, který najdete asi 1 km od centra Primoštenu.

ČTĚTĚ:   Vlny na Jadranu. Ta poslední nejvyšší mířila na Dubrovník!

ubytování Stupin Čeline
Levné apartmány v Stupin Čeline
<<<Stupin Čeline u Rogoznice
4.4 (88%) 5 hlas[ů]
Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Lis 2014, Kategorie : Cestopisy chorvatských měst a letovisek na Jadranu, Chorvatsko, Střední Dalmácie - Šibenik