Stupin Čeline u Rogoznice


ubytování Chorvatsko

Krásné, malé letovisko v sousedství známého letoviska Rogoznica a zároveň také součást známe Šibenické riviéry, to je Stupin Čeline. V blízkosti tohoto malebného letoviska najdete kromě Rogoznice i několik dalších významných letovisek a míst, jako hlavní město oblasti Šibeník, jihovýchodně položené město Split a také několik zajímavých lokalit, které patří mezi oblíbené výletní cíle.
Stupin Čeline u Rogoznice
Samotné Stupin Čeline je charakteristické především pro množství olivových hájů, které ho obklopují. Navzdory tomu, že Šibenická riviéra patří mezi rušnější turistické destinace, Stupin Čeline je ve srovnání s Rogoznicí, nebo Primoštenem spíše klidným letním střediskem. S tím souvisí i výjimečná čistota moře, která v okolí krásné přírody působí velmi lákavě. Proto, pokud i vy máte dost běžného ruchu a stresu, klid a relax tohoto střediska je pro vás jako stvořený.
Stupin Čeline u Rogoznice

Pláže ve Stupin Čeline

Velmi členité pobřeží letoviska Stupin Čeline a příjemné teplé a čisté moře je ideálním místem pro odpočinek. Zdejší pláže se rozkládají v okolí místního přístavu, takže minout je prakticky ani nemůžete. Pláže tu jsou velmi vhodné i pro rodiny s dětmi, které jistě potěší také vybudovaná skluzavka přímo do moře. Velkou výhodou je i pozvolný vstup a velmi pěkný výhled na okolí, včetně blízké Rogoznice.

Sport a zábava

Stupin Čeline jistě neoslní svou sportovní a rekreační nabídkou. Až na některé vodní sporty, jako windsurfing či potápění tady asi toho moc již nenajdete. Jednou z možností je například zajít i do Rogoznice, kde je vybudované moderní sportovní centrum, rozsáhlý přístav a také škola šermu.
Stupin Čeline u Rogoznice
V průběhu léta se většina kulturních akcí odehrává také v Rogoznici. Velmi oblíbené jsou například Rybářské večery a Rogoznica festival, který se koná v první srpnovou sobotu. Za zábavou však můžete zajít i do známého diskotékového klubu Aurora, který najdete asi 1 km od centra Primoštenu.

Stupin Čeline u Rogoznice
Levné apartmány v Stupin Čeline
<<<Stupin Čeline u Rogoznice
4.4 (88%) 5 hlas[ů]
Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Lis 2014, Kategorie : Cestopisy chorvatských měst a letovisek na Jadranu, Chorvatsko, Střední Dalmácie - Šibenik