Bondova dívka miluje Dubrovník


ubytování Chorvatsko

V britském listu «The Guardian», v jeho tištěném a internetovém vydání, byla nedávno uveřejněna velká cestopisná reportáž pod titulkem «Byla jsem Bondovou dívkou, ale tohle byl můj největší bondovský zážitek v životě». Herečka Gemma Aterton v článku popisuje své dojmy z dovolené na ostrově Hvar a v městě Dubrovníku v roce 2009. Tato místa nazvala jedněmi z nejromantičtějších míst na světě.

Britská herečka Gemma Aterton se proslavila rolí v 22. filmu o Jamesu Bondovi pod názvem «Množství útěchy» («Quantum of Solace») a rolemi v amerických trhácích: «Princ z Persie: Písky času» («Prince of Persia: The Sands of Time»), «Souboj Titánů» («Clash of the Titans») a «Tamara Drewe». V Chrovatském Dubrovníku se s přítelkyní ubytovala v hotelu «Excelsior». Tehdy byla pořízena její fotografie na «Zeď slavných». Jedná se o galerii portrétů známých osobností, které v hotelu «Excelsior» v minulosti pobývaly.Dubrovník, Chorvatsko, staré město, pevnost

Herečka byla nadšena krásou a scenériemi města. Prohlásila, že přijede znovu se svým mužem na romantickou dovolenou, pro kterou je Dubrovník jako stvořený. Nejvíce ze všeho ji nadchlo to, že si mohla užít nerušené dovolené daleko od objektivů fotoaparátů. Kromě romantické a okouzlující dovolené v Dubrovníku doporučila Gemma Arterton čtenářům také krásy ostrova Hvar a jeho skrytých zátok.

Zdroj: Turistické sdružení Dubrovnicko-neretvanské župy
www.visitdubrovnik.hr

Ohodnoťte
ČTĚTĚ:   Aquapark Istralandia
Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Úno 2012, Kategorie : Chorvatsko