Chorvatsko je hvězdou letošní sezóny


ubytování Chorvatsko

Jeden z největších světových touroperátorů „TUI“ označil nedávno Chorvatsko za hlavní hvězdu na vzestupu v letošní sezóně. Přední německý touroperátor zaznamenal na německém trhu v lednu letošního roku nárůst rezervací dokonce o sedmapadesát procent oproti témuž období předcházejícího roku. Německý touroperátor se domnívá, že vstup Chorvatska do Evropské unie přinese v budoucnu další zvýšení počtu zájezdů na chorvatský Jadran.
Dubrovník, Chorvatsko, staré město, pevnost

Ve zprávě, kterou uveřejnil „TUI“ na svých internetových stránkách, se kromě této dobré zprávy pro chorvatský cestovní ruch dočteme i to, že jsou kromě Chorvatska na německém trhu v letošním roce populárními destinacemi také Bulharsko, Rusko, Polsko, Maďarsko a Česká republika.

Chorvatsko je však v centru pozornosti turistů. Nedávno proběhlo referendum, v němž chorvatští občané vyjádřili svůj souhlas s členstvím v Evropské unii. Podle odborníků „TUI“ je to dobrá zpráva, která prospěje chorvatskému cestovnímu ruchu. V textu se zdůrazňuje, že se cestování do Chorvatska po vstupu této země do EU ještě více zjednoduší a investice do hoteliérství a infrastruktury dostanou nové podněty.

V textu se zdůrazňuje, že je Chorvatsko jednou z oblíbených destinací německých hostů. V Německu byl zaznamenán dvoumístný nárůst počtu turistů, kteří zamíří do Chorvatska. Kromě obvyklých rezervací rodinné dovolené je čím dále větší poptávka po Chorvatsku jako gastronomické a luxusní turistické destinaci, která má výhodný poměr nabídky a ceny.

Proto touroperátor „TUI“ pro letní sezónu 2012 již rozšířil svou nabídku výhodných leteckých zájezdů do Chorvatska. K destinacím charterových letů zařadil i letiště Zadar. Nabízí více než sto hotelů, okružních zájezdů po Chorvatsku a dobrodružných okružních plaveb chorvatským Jadranem.

Novinkou v nabídce jsou okružní jízdy autobusy. Turisté shlédnou „chorvatské přírodní divy“, jak je napsáno v textu. Při včasné rezervaci si mohou tyto zájezdy zakoupit za mnohem výhodnější ceny.

ČTĚTĚ:   Cestovní pojištění na dovolenou do Chorvatska: proč je tak důležité?

TUI Group
www.tui-group.com

Ohodnoťte
Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Dub 2012, Kategorie : Chorvatsko