Hotel Imperial v Rábu získal čtyři hvězdičky


ubytování Chorvatsko

Hotel Imperial v Rábu získal čtyři hvězdičky
9.7.2009

Rábský hotel Imperial, symbol turistické tradice ostrova a vysoké kvality poskytovaných služeb, se po provedené rozsáhlé obnově zařadil mezi nejlepší hotely v oblasti Kvarneru. Po hotelu Arbiana se jako druhý na ostrově Rábu může pochlubit vysokým komfortem – čtyřmi hvězdičkami. Ostatně, výjimečné místo mezi rábskými hotely mu už dávno patřilo i díky jedinečné poloze v blízkosti středověkého jádra města, nedaleké městské pláži i nádhernému středomořskému parku Komrčar, který jej obklopuje.

Hotel má po rekonstrukci 136 úplně nově vybavených pokojů, restauraci a aperitiv-bar, překrásnou terasu, která byla odedávna jeho chloubou. Z ní se otevírá nádherný výhled na město i jeho půvabné okolí. Návštěvníkům hotelu slouží i kosmetický salón a nově také nevelký kongresový sál svědčící o orientaci hotelu zejména v okrajových měsících roku na kongresovou turistiku (hotel bude otevřen od začátku jara do pozdního podzimu a kromě toho i na závěr roku).

Věrní návštvníci hotelu si jej oblíbili zejména pro jeho osobitou atmosféru a starou tradici, ale též pro vysokou kvalitu služeb a profesionalitu personálu hotelu. Hotel pochází z roku 1927 a z té doby si v podstatě zachoval i svůj typický vzhled.

Hotel Imperial je součástí hotelového podniku Imperial Rab, jehož součástí je i většina ubytovacích zařízeních na ostrově, od hotelů až po kempy. Hotelový podnik do nich pravidelně investuje nemalé částky – renovuje je, stará se o jejich vybavení novými službami pro zkvalitnění pobytu i společenské vyžití. Tak byl již pro letošní turistickou sezónu zprovozněn renovovaný venkovní bazén hotelu Padova, v hotelu Carolina byly věnovány značné prostředky do úpravy bezprostředního okolí hotelu; hotel též získal nový kongresový sál pro 60 osob. V kempu Padova III přibylo 25 nových bungalovů.

ČTĚTĚ:   Co byste měli vědět před cestou do Chorvatska

Dnes disponuje hotelový podnik Imperial Rab 1300 hotelovými lůžky, 1050 lůžky v hotelovém městčku San Marino v Loparu, 5000 místy v kempech. Tuto kapacitu doplňují ještě lůžka v apartmánech a vilách střediska Suha Punta, které je rovněž součástí hotelového podniku.

Informace:
Turistické sdružení města Rábu (Turistička zajednica grada Raba) – www.tzg-rab.hr
Turistické sdružení Primorsko-goranské župy (Turistička zajednica Primorsko-goranske županije) – www.kvarner.hr

Ohodnoťte

Komentáře nejsou povoleny.


publikováno: Čvc 2009, Kategorie : Aktuality z Chorvatska