Kvalitní apartmány rezervovány již pro rok 2011 !


ubytování Chorvatsko

V těchto zimních dnech kdy jsou všichni na horách a myslí na lyžování a zimní radovánky, kdy chorvatské hotely za zavřenými dveřmi plánují nastávající letní sezónu již některé soukromé domy, vily a apartmány v Chorvatsku jsou už částečně zarezervované pro rok 2010 a věřili nebo ne některé dokonce už i na rok 2011. !

Dokonce ikdyž apartmán není nejluxusněji zařízen či není na nejlepším místě, ale pokud jsou majitelé dobrý a příjemní tak se vše dá kompenzovat. Nejdůležitější je vztah mezi hostem a majiteli objektů, pokud je ten dobrý či dokonce přátelský hosté se rádi vracejí na stejné místo.

Každého hosta je třeba ale získat svou nabídkou a cenou. Stovky hotelů po celém světě se nabízejí a lidé mohu cestovat kamkoliv, někdy i za směšné ceny, takže majitelé apartmánů v Chorvatsku musejí být důslední a reagovat na změny trhu a poptávky a ne být uvolněný ve víře, že hosté stejně příjdou bez ohledu na vynaložené úsilí.

Nově se v Chorvatsku velmi prosazují vnitrozemské destinace, obzvlášť pak například Plitvická jezera, která se stala samostatnou destinací kam lidé nechodí pouze již na výlet ale stráví zde svou dovolenou a odsud vyjíždějí za dalšími výlety a krásami Chorvatska.

Ohodnoťte
ČTĚTĚ:   V istrijském městě Buzetu se bude slavit Subotina

One Response to Kvalitní apartmány rezervovány již pro rok 2011 !

  1. Pingback: Kvalitní apartmány rezervovány již pro rok 2011 ! | Cestovní kanceláře Chorvatsko


publikováno: Led 2010, Kategorie : Aktuality z Chorvatska, Chorvatsko