Na ostrově Krk začíná další zábavná sezóna


ubytování Chorvatsko

Blízkost a dostupnost ostrova Krk hodně pomáhají turistice v této oblasti, ale osudný jsou příjemní domácí kteří pochopili že se hosté nejlépe odpočinou když se přitom i zabaví.

Není náhoda, že samotný ostrov Krk má více přenocování turistů než Cres, Lošinj i Rab dohromady nebo jako celý region Dubrovník. Kolem 3,5 milionu přenocování činí i sedm procent celkového turistického příjmu Chorvatska. Krk je blízko, lehce dostupný motorizovaným turistům z okolních zemí i domácím, ale to je jen část této úspěšné story. Majitelé apartmánů na Krku každou novou sezónu nabízejí novou kvalitu a také se naučili lekci, že příjemný odpočinek dělá i hodně turistického obsahu. V tomto duchu se také připravuje i letošní sezóna.

Velikonoční otevření přivítá návštěvníky již od 3. dubna koktejlem zábavy, gastronomie, kultury a nabídkou domácích originálních výrobků. Velikonočním otevřením začíná celá řada zábavných události a veletržních manifestací které jsou také velkým zážitkem pro turisty.
ostrov KrkNa začátek dubna je tak připraven i „Malý jarní veletrh“ a na velikonoční pondělí pěší tůra „Cesty chřestu“. V cíly pěší tůry bude čekat omeleta z 1000 vajíček s chřestem a zábavní program. Koncem dubna začíná veletrh „Moto-cykly 2+4“ při kterém proběhnou jízdy na kolech, skútrech a čtyřkolkách. Od 21. do 24. května proběhne manifestace “Eko, etno a vínofest“ na které se očekává kolem 30 000 návštěvníků. V srpnu pak proběhne tradiční největší ostrovní manifestace „486. Krčský veletrh“ na stovce výstavních míst s 60 000 návštěvníky…

Takže pokud máte namířeno tento rok do Chorvatska zkuste ostrov Krk a ubytování ve městech Baška, Krk, Vrbnik, Malinska, Punat, Šilo, Kornić, Omišalj, nebo Njivice.

Ohodnoťte
ČTĚTĚ:   Dubrovník mezi top destinacemi k Valentýnu
Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Bře 2010, Kategorie : Aktuality z Chorvatska