Na ostrově Krk začíná další zábavná sezóna


ubytování Chorvatsko

Blízkost a dostupnost ostrova Krk hodně pomáhají turistice v této oblasti, ale osudný jsou příjemní domácí kteří pochopili že se hosté nejlépe odpočinou když se přitom i zabaví.

Není náhoda, že samotný ostrov Krk má více přenocování turistů než Cres, Lošinj i Rab dohromady nebo jako celý region Dubrovník. Kolem 3,5 milionu přenocování činí i sedm procent celkového turistického příjmu Chorvatska. Krk je blízko, lehce dostupný motorizovaným turistům z okolních zemí i domácím, ale to je jen část této úspěšné story. Majitelé apartmánů na Krku každou novou sezónu nabízejí novou kvalitu a také se naučili lekci, že příjemný odpočinek dělá i hodně turistického obsahu. V tomto duchu se také připravuje i letošní sezóna.

Velikonoční otevření přivítá návštěvníky již od 3. dubna koktejlem zábavy, gastronomie, kultury a nabídkou domácích originálních výrobků. Velikonočním otevřením začíná celá řada zábavných události a veletržních manifestací které jsou také velkým zážitkem pro turisty.
ostrov KrkNa začátek dubna je tak připraven i „Malý jarní veletrh“ a na velikonoční pondělí pěší tůra „Cesty chřestu“. V cíly pěší tůry bude čekat omeleta z 1000 vajíček s chřestem a zábavní program. Koncem dubna začíná veletrh „Moto-cykly 2+4“ při kterém proběhnou jízdy na kolech, skútrech a čtyřkolkách. Od 21. do 24. května proběhne manifestace “Eko, etno a vínofest“ na které se očekává kolem 30 000 návštěvníků. V srpnu pak proběhne tradiční největší ostrovní manifestace „486. Krčský veletrh“ na stovce výstavních míst s 60 000 návštěvníky…

Takže pokud máte namířeno tento rok do Chorvatska zkuste ostrov Krk a ubytování ve městech Baška, Krk, Vrbnik, Malinska, Punat, Šilo, Kornić, Omišalj, nebo Njivice.

Ohodnoťte
Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Bře 2010, Kategorie : Aktuality z Chorvatska