Novinky pro turisty na ostrově Rab


ubytování Chorvatsko

Ostrov Rab, jedna z nepřitažlivějších destinací na severním Jadranu, připravil i letos svým návštěvníkům řadu novinek a příjemných překvapení.

V první řadě se počítá s tím, že do letošní letní turistické sezóny bude zahájen provoz v trajektovém přístavu Stinica na pevnině, odkud budou napříště vyjíždět trajekty na ostrov Rab. Stinica se nachází pár kilometrů severně od stávajícího trajektového přístaviště Jablanac, které již dlouho neodpovídalo celým svým vybavením a kapacitou stávajícímu provozu na lince na Rab.

Trajektový přístav v zátoce Stinica bude s magistrálou spojen novou silnicí. Přístaviště bude moci odbavovat větší trajekty, čímž se zvýší počet převezených automobilů a zkrátí se čekací doba. Velkým přínosem bude nový velký trajekt, který pojme 80 aut.

ostrov Rab

ostrov Rab


Ale výrazné zrychlení a zkvalitnění dopravy na Rab nebude jediným vylepšením turistických služeb. Tak např. čtyřvězdičkový hotel Imperial bude svým hostům nabízet velký výběr možností relaxace, odpočinku a uvolnění v novém wellness-centrum, které se rozkládá na ploše 175 m2, kde bude sauna, whirlpool, masážní sprchy, solárium, fitness a odpočinkové prostory.

Letos návštěvníci najdou v Rábu ještě jednu příjemnou novinku. V době letní sezóny bude zajištěn převoz čluny na krásná koupaliště na poloostrově Frkanj, kde je i známá nudistická pláž Kandarola.

Hotel Carolina v hotelovém komplexu Suha Punta vylepšil svůj komfort a získal tak další, čtvrtou hvězdičku. Kromě změn uvnitř hotelu hosté jistě uvítají nově upravenou terasu u otevřeného bazénu a u moře.

V kempu San Marino, jenž se nachází v bezprostřední blízkosti proslulé písečné Rajské pláže, bude rozšířena nabídka ubytování ještě o deset nových mobilních domků Sunroller Evasion.
Informace:
Turistické sdružení města Rábu (Turistička zajednica grada Raba): www.tzg-rab.hr

Ohodnoťte
ČTĚTĚ:   Dubrovník – 61. Dubrovnické letní hry
Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Úno 2010, Kategorie : Aktuality z Chorvatska