Ostrov Pag v reklamě na automobil „Porsche Carrera“


ubytování Chorvatsko

Na chorvatském ostrově Pag byl nedávno k vidění nejnovější model supersportovního vozu „Porsche Carrera“. Je to nový „Cabrio 911“. Natáčel se zde totiž propagační klip tohoto nejnovějšího modelu luxusního automobilu. Nejznámější německý výrobce supersportovních automobilů Porsche velmi dbá o své renomé a vždy se snaží představit nový model vozu tím nejlepším možným způsobem. V záběrech propagačního klipu je v popředí samozřejmě automobil Porsche, ale všimnete si i krásné krajiny, kterou Cabrio 911 projíždí. V reklamě se objeví panoramatické záběry nádherného ostrova Pag, především mostu, který spojuje ostrov s pevninou a okolí obce Dinjiška.

Není to poprvé, co automobilový průmysl využívá jedinečných přírodních krás ostrova Pag pro potřeby svého marketingu. Před několika měsíci se na jeho světoznámé pláži Zrće natáčela reklama na automobil „BMW X5“. Zanedlouho poté zde filmaři nasnímali také reklamu na vůz „BMW Kupé“. Po filmovém štábu, který natočil reklamu na automobily BMW, přijeli i filmaři, kteří pracují pro americkou firmu „Chrysler Group LCC“, pro níž natočili reklamu na nový model jejího automobilu. Také zástupci anglické firmy „Bentley Motors“ se nechali slyšet, že by na ostrově Pag rádi natočili reklamu pro jeden ze svých nových modelů vozu.

Ostrov Pag je dlouhý třiašedesát kilometrů. Je to nejdelší ostrov na Jadranu. Má výrazně členité břehy o celkové délce dvou set devětašedesáti kilometrů. Na březích ostrova se rozkládají četné oblázkové a písčité pláže.

Část ostrova Pag, která je otočena směrem k pohoří Velebit, je vystavena silnému větru zvanému „bóra“. Není porostlá vegetací a připomíná kamenitou měsíční krajinu. Kromě této přírodní zajímavosti je ostrov Pag známý díky zdejší výrobě znamenitého ovčího sýra, nádherným ručně vyráběným krajkám, kvalitní mořské soli, bílém vínu „žutica“ a překrásným lidovým krojům.

ČTĚTĚ:   NP Plitvice láká na nízké ceny a luxusní gastronomii. Odoláte?

Video s reklamou na Porsche Carrera Cabrio které se natáčelo na ostrově Pag můžete vidět na naší Facebookové stránce Máme rádi Chorvatsko

Zdroj: Turistické sdružení Zadarské župy
www.zadar.hr

Ohodnoťte
Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Úno 2012, Kategorie : Aktuality z Chorvatska, Chorvatsko