Recenze: Hotel Omorika – levná dovolená


ubytování Chorvatsko

Hotel leží poblíž pláže asi 2 km od centra letoviska Crikvenice. V hlavní budově hotelu najdete restauraci, bar, noční klub a terasu. Pokoje mají vlastní sociální zařízení.

Poloha:
umístěn v blízkosti slunečné pláže a obklopen středomořskou vegetací, od centra Crikvenice je přibližně 2 km. Letovisko má status přímořských lázní. Nenechte si ujít ani návštěvu crikvenického akvária. Hotel se nachází na kraji města na mírném svahu nad pláží, vzdálený asi 2 km od centra města Crikvenica. Hotel má hlavní budovu a dva poschoďové pavilony.
Vybavenost:
restaurace, aperitiv bar, směnárna, TV místnost, taneční terasa, kongresový sál, kadeřnictví, parkoviště, trezor na recepci.
Ubytovaní:
dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením se sprchou, SAT-TV, telefonem. Možnost pokojů s výhledem na moře.
Stravování:
snídaně formou švédských stolů, možnost dokoupení polopenze/ plné penze.
Pláž:
PLÁŽ: 150 m, oblázková, vhodná pro děti.
Sport a zábava:
animační programy, v blízkosti minigolf, tenisové kurty. v blízkosti je otevřený bazén, sportovní centrum s tenisovými kurty a hřištěm pro minigolf. K zábavě je využívána taneční terasa, kde se pořádají diskotéky.

RECENZE

Ubytování: Pokoj byl vybaven standardně, relativně příjemně. Bohužel byl velmi neudržovaný, nechápu, jak personál mohl zhodnotit pokoj jako zralý na předání novému rekreantovi. Když pominu to, že vedle postele byla seschlá mnohonožka a kdejaká jiná havěť, musím se pozastavit nad koupelnou, která byla v příšerném stavu. Plíseň se najde leckde, nicméně sliz na spodu sprchového koutu, nechci ani vědět, z čeho onen sliz pocházel, nám nepatrně bránil si horkou sprchu pořádně užít, jelikož čisticí prostředky se nám sehnat nepodařilo…

Strava: Snídaně končily nesmyslně brzy, večeře by se rozhodně nedaly popsat jako pestré či chutné. Osobně nemám nic proti kuřecímu stehnu s rýží, ale přeci jen… člověk nemá potřebu se na dovolené stravovat stejně jako kdysi ve školní jídelně. Nedělám si legraci, i kompot, jogurt a jablko proběhly.

Personál: Nemohu soudit, uklízečka se u nás za týdenní pobyt stavila dvakrát, přičemž při týdenním pobytu jsme sakum prásk obdrželi jednu roli toaletního papíru. Ve výměnu ručníků jsme se neodvážili ani doufat. Oprávněně.

Okolí a pláže: Jako minus musím předeslat relativně velkou vzdálenost depandance od pláže, natožpak krpál, který k pláži (a zejména z ní) vede. Jeden si opravdu dvakrát rozmyslí, jestli si po obědě chce jít odpočinout na pokoj nebo ne, když má před sebou vidinu kopce v tom vedru. Na druhou stranu mne velmi příjemně překvapila kolonáda u pláže, tisíce malých restaurací a možnosti veškerých myslitelných aktivit ve městě.

Celkový dojem: Doporučuji nejspíš lidem nenáročným, fyzicky zdatným a nic neočekávajícím. V žádném případě to ale není vhodné místo pro velmi náročnou klientelu. Jestli nejste nároční tak bych Vám toto místo doporučila, vzdálené okolí a město je krásné, na konci sezóny dokonce klidné.Chorvaté jsou milí a domluvíte se s nimi i česky.

Hotelové ubytování v Chorvatsku najdete na webu: Chorvatsko on line

ČTĚTĚ:   Rijeka: 5°C až 11°C
Ohodnoťte

One Response to Recenze: Hotel Omorika – levná dovolená

  1. Pingback: Recenze: Hotel Omorika – levná dovolená | Cestovní kanceláře Chorvatsko


publikováno: Pro 2009, Kategorie : Chorvatsko