Recenze: Hotel Pollux – Skvělá dovolená


ubytování Chorvatsko

Příjemný resort střední třídy je vybaven větším bazénem s terasou, restaurací a dvoulůžkovými pokoji. Z hotelu je také krásný výhled na okolní pláže.

Poloha
Rabac, v borovém lese, cca 600 m od centra města. Hotel je obklopen zelení a se nachází na poloostrově Sv. Andrija v bezprostřední blízkosti moře a krásných pláží. Díky jedinečné poloze nabízí poutavý výhled na záliv a je ideálním místem pro odpočinek, rekreaci a rodinnou dovolenou.

Vybavení
restaurace, aperitiv bar, směnárna, trezor na recepci, TV místnost, taneční terasa s hudbou, venkovní bazén, dětský bazén, fitness, sauna, masáže. Společenské prostory jsou klimatizovány.

Ubytování
klimatizované jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefonem, fénem, balkonem. Prostorné, moderně vybavené pokoje s možností přistýlky, vlastní sociální zařízení, TV/SAT, telefon, klimatizace. Některé pokoje mají výhled na moře. Dětská postýlka pro dítě do 2 let za poplatek. Jednolůžkové pokoje na vyžádání.

Stravování
polopenze snídaně a večeře formou bufetu.

Pláž
100 m, přírodní kamenitá, oblázková a betonová. Na plážích sprchy a převlékací boxy. Venkovní bazén se slanou vodou, dětský bazén, v blízkosti tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, půjčovna jízdních kol, dětské hřiště.

Rezervace ubytování v hotelích Chorvatska na: Chorvatsko on line.

OHODNOCENÍ:

Ubytování: pěkné pokoje s výhledem na bazén nebo na moře, skvělý personál, okolí

Strava: výběr z několika jídel, švédské stoly, příjemná jídelna

Personál: ochotný

Okolí a pláže: kamenitá pláž lemovaná skalami, promenáda s množstvím stánků, obchůdků, hezká krajina poblíž městečka Rabac

Celkový dojem: doporučuji jak rodinám s dětmi – bazén pro děti a tobogán poblíž hotelu, tak i mladým – diskotéka

Ohodnoťte

One Response to Recenze: Hotel Pollux – Skvělá dovolená

  1. Pingback: Recenze: Hotel Pollux – Skvělá dovolená | Cestovní kanceláře Chorvatsko


publikováno: Led 2010, Kategorie : Chorvatsko