Recenze: Studia Pasko Vela – střední Dalmácie


ubytování Chorvatsko

Jednodušší studia s možností stravování jsou umístěna u kamenité pláže. Jsou vhodná pro méně náročnou klientelu.

Ubytování
Starší penzion asi 100m od moře. pronajatý českým občanem k podnikání v cest. ruchu. Pokoje pěkné slušně zařízené a čisté. Dveře a okna však staré, nešly dovřít. Na postelích k disposici jen jedno prostěradlo,v případě sdílení pokoje se spolubydlícím nevhodné ale jiné nebylo!Penzion u rušné přímořské dálnice se 24hod. silným provozem.Rekreanti ubytovaní k silnici chudáci ubytování za trest.

Strava
Strava nazvaná česká polopenze: k sn. 2krajíčky tenkého chorvat. chleba 1ks másla 2g a 1/8dílku nízkotuč. sýru čaj v plastové odměrce 1/4l na osobu nebo káva a mléko. 1x rybí pomazánka nebo 1x džem večeře: guláš co dům dal , brambory plátek tenkého uzeného masa,rýže a pokus o čínuatd k tomu ovocná/obarvená voda/šťáva 1/4l na osobu.

Personál
2 kuchařky umolousané neupravené . Kuchyně nezařízená nebyla tam myčka vybavená starým oprýskaným nádobím,potraviny nevhodně skladované,nádobí málo hygiena na nule. Delegátka byla za výčepní a pomocnici v kuchyni. Její služby žádné. K dispozici však měli na poledne rekreanti možnost občerstvení:buřty s cibulí,pivo, alkohol za české kč

Okolí a pláže
Okolí hotelu přímo u silnice u ní terasa na které ti kteří se nevešli do jídelny stolovali v prach a hluku opravdu požitek. Večerní posezení vyloučeno. Pláže běžné kamenité čisté voda perfektní městečko samo hezké s možnostmi procházek a azylu uniku z hotelu.

Celkový dojem
Ve vedlejším penzionu který byl po rekonstrukci hlavně oken a dveří o hluku nevěděli nic, polopenze švédské stoly a za stejnou cenu,jen od jiné cest. kanceláře.Prostě smůla

Ohodnoťte

3 Responses to Recenze: Studia Pasko Vela – střední Dalmácie

  1. V Chorvatsku jsem byla celkem po seste, ale takovou tragedii, jakou jsem zazila v tomto pensionu,jsem necekala.Pension je umisten u hlavni silnice, ktera vede na Dubrovnik. Tudiz je tam provoz,jako na dalnici.Dvere na balkon nejdou poradne dovrit, takze kraval ze silnice jde slyset,tak,jako tak. Na pokoji neni ani vetrak,takze vedro jako ve skleniku. A personal je neprofesionalni, neprijemny a neochotny. Je to takovy rodinny podnik. O polopenzi ani nemluvne.Ke snidani kousicek masla,jeden minikelimek s dzemem. A vecere:napr. veprove vypecky a k tomu ctyri male bramborove knedlicky. Chutove to ujde,ale porce max pro deti. Byli jsme s mym muzem neustale hladovy a chodili jsme jeste vecer do restaurace.Takze za nas hodnoceni nejhorsi.

  2. Do penzionu Paško jedeme už po třetí , jelikož nám vyhovuje umístění domu , doprava před penzion a rodinná atmosféra !
    Hodnocení – cena odpovídá kvalitě . Letos jedem zas .

  3. Plně souhlasím s uvedeným negativním hodnocením, byla jsem tam poprvé a naposled, nechápu, jak se na toto místo může někdo vracet. Cena zdánlivě není vysoká, ale v porovnání k hodnotě jídla a ubytování je přemrštěná. Byla jsem tam letos v srpnu ubytovaná v pokoji k silnici a opravdu se nedá vůbec spát. Takže hodnocení nejhorší.

Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Led 2011, Kategorie : Chorvatsko