5 důvodů proč cestovat do Chorvatska před sezónou!


ubytování Chorvatsko

A je to pomalu tady! Duben je měsíc, kdy se začínají objevovat první známky jara. Už je to cítit ve vzduchu – větší teplo, více slunečních paprsků, tráva se začíná zelenat a my už pomalu přemýšlíme nad dovolenou! Přestože si na hlavní sezónu budeme muset ještě chvíli počkat, do Chorvatska můžeme vyrazit už v květnu nebo červnu!

Hodně lidí tyto měsíce pro své dny volna využívá. Pokud mezi ně nepatříte, vždy jste jezdili k moři v sezóně a právě teď kroutíte nevěřícně hlavou, přinášíme vám několik hlavních výhod, které vás předsvědčí o tom, že vydat se do Chorvatska takzvaně na „first minute“ vůbec není špatný nápad!

pobřeží

1. Zkrátíte si zimu

Zatímco lidé v čechách mohou pociťovat, že léto trady zdaleka ještě není, vy se v ten samý okamžik budete vyhřívat v plavkách na sluníčku. Prostě si o týden nebo dva zkrátíte zimu!

2. Chytnete bronz ještě před létem

Tento důvod je spíše estetický, ale pro mnoho lidí, především z řad dam, také důležitý. Budete opálení už na začátku léta a krásný bronz včetně vzpomínek na dovolenou s vámi budou po celou dobu až hluboko do podzimu.

3. Vyhnete se davům

Přejdeme od krásy k pohodlí. Před sezónou (a samozřejmě i po ní) je všeobecně ve všech evropských i světových turistických destinacích méně lidí. Hlava na hlavě tak, jak jste tomu zvyklí v červenci i v srpnu, vás tu nečeká! V každé restauraci pro vás bude místo, na zahrádce téměř každé kavárny si budete moci vybrat stolek s tím nejlepším výhledem!

Zadar

4. Ušetříte nebo si více dopřejete

Ceny ubytování, ale také některých služeb jsou mimo sezónu o poznání levnější. Také to bývá jedním z důvodů, proč lidé stále častěji volí cestování před létem nebo po něm. Buď vás dovolená vyjde na méně peněz, nebo si za to, co ušetříte, koupíte či dopřejete něco, na co by vám už v sezóně peníze nestačili. Může to být třeba luxusní večeře při svíčkách na vašem vysněném místě… Nezní to skvěle?

ČTĚTĚ:   Na seznamu 50 nejlepších pláží světa Chorvatsko není.

5. Budete mnohem „vyklidněnější“

Pokud plánujete jízdu vlastním vozem, vyhnete se ucpaným dálnicím a ušetříte tak spoustu času a především nervů. Žádné kolony, téměř žádné fronty u trajektů ani starosti se zaparkováním. To se také odrazí na vaší náladě a dovolená tak bude probíhat bez stresových situací, které ji dokážou někdy pěkně nabourat! Všichni víme, o čem mluvíme, že…?

levné apartmány Chorvatsko
Levné ubytování v Chorvatsku

Ohodnoťte

3 Responses to 5 důvodů proč cestovat do Chorvatska před sezónou!

  1. Lenka Kolarova

    cannot wait….(y)

  2. Lenka Malíková

    a nebo po sezoně…to je tam taky krásně.

Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Bře 2019, Kategorie : Chorvatsko