Apartmánová osada Stella Maris v Umagu se rekonstruuje


ubytování Chorvatsko

Apartmánová osada «Stella Maris» v letovisku Umag by měla o letošních velikonocích uvítat své hosty v nové podobě. Do rekonstrukce osady bude investováno přibližně 26 milionů kun. Podle projektu by mělo být zrenovováno 134 apartmánů a dalších objektů, například bazénu. Měla by být upravena místa k opalování a dětské sportovní hřiště. Po renovaci se «Stella Maris» stane čtyřhvězdičkovou turistickou osadou, určenou především pro rodinnou dovolenou.

«Stella Maris» je již po řadu let také známým místem konání tenisového turnaje «ATP Croatia Open Umag». V osadě je 207 moderně vybavených apartmánů. Najdete zde také četné objekty pohostinství. V přístavišti je 80 kotvišť. V areálu mají hosté k dispozici venkovní bazén s mořskou vodou a bazén pro děti. Turistická osada nabízí milovníkům aktivní dovolené velké množství možností provozování různých sportů. Nejznámějším zdejším sportovním areálem je tenisové středisko se čtrnácti antukovými a jedním betonovým kurtem. Umag

Turistická osada «Stella Maris» je vzdálena asi dva kilometry od centra letoviska Umag, které leží na severozápadním pobřeží Istrijského poloostrova. Město Umag je známým sportovním a turistickým střediskem. Toto místo objevili kdysi dávno již římští šlechtici, kteří si zde stavěli své letní rezidence. Lesk, přepych a krásu starých časů nám přiblíží starobylé «benátské» domy, které stojí ve starém středu Umagu. Okolí města nabízí další možnosti provozování turistických aktivit, které ještě nejsou zcela využity. Turistickými atrakcemi jsou horská turistika, jeskyňářství a další aktivity pro milovníky pravého dobrodružství.

Ohodnoťte
ČTĚTĚ:   Zábava na Jadranu. Tyhle kulturní akce si nenechte ujít!
Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Dub 2011, Kategorie : Aktuality z Chorvatska, Chorvatsko