apartmány Lanterna Rabac


ubytování Chorvatsko

Lanterna Rabac a okolí

Poloha: dvoupodlažní pavilony Lanterna v klidném prostředí borového háje, nacházející se u nejkrásnějších pláží v Rabacu, cca 1 km od centra města, mezi hotely Valamar Sanfior a Girandella.

Vybavení: hosté z apartmánů Lanterna mají recepci v blízkém hotelu Girandella – možnost využití směnárny, sejfu. V blízkosti – restaurace, bar, kavárna, market, pizzerie.

Ubytování:účelně vybavené apartmány jsou 3-4lůžkové. Všechny typy apartmánů mají ložnice dle počtu ubytovaných osob, vybavenou kuchyňku, obytnou místnost, vlastní sociální zařízení a balkón nebo terasu.

Pláž: oblázková, cca 50 -100 m, vhodná pro děti.

Sport: hosté mohou využívat sportovní vybavení blízkého hotelu Girandella – venkovní bazén s mořskou vodou, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, hřiště pro míčové hry, dětské hřiště, plážový volejbal, animace, aerobic, dětský miniklub, vodní sporty.

RECENZE

Ubytování: Byli jsme ubytováni v apartmánu B 101. Nacházel se v přízemí, okna otočená směrem na jih, do lesa. Mělo to tu výhodu, že v apartmánu nebylo vůbec vedro. Apartmán se skládal ze dvou místností,obyváčku a ložnice. V obyváčku byly dva gauče,vedené jako přistýlka, stůl a 3 židle. Chodilo z něho na balkonek, kde byl k posezení stoleček a dvě židle. V ložnici byly 2 posteles novými matracemi ,noční stolky a psací stolek. Mezi obyváčkem a ložnicí byla předsíňka s vybaveným kuchyňským koutem,kde jsme byli mile překvapeni 50 l ledničkou.V předsíňcebyla vestavěná police na oblečení.Ubytování bylo vyhovující.V koupelně byl sprchový kout a WC,kde denně měnili špinavé ručníky a podložku na zemi.Vynášeli koš, ale s jiným větším úklidem se nezatěžovali,takže sem tam nějaká pavučina….

Strava: Stravu jsme měli formou polopenze v jídelně hotelu Girandela. Dá se říct, vynikající. Velký výběr všeho, hlavně u večeře,předkrmy,hlavní jídla, zákusky, zmrzlina, každý si určitě přišel na své. Pití k večeři se muselo kupovat. Sem tam se tvořily menší fronty,ale postupovaly celkem rychle, takže žádné velké čekání. Strava byla průběžně doplňovaná. Doporučoval bych ale jednu podstatnou změnu, vydávat večeři již od šesti hodin. Snídaně byla bez front a jídelna byla o půl deváté poloprázdná.

Personál: Personál hotelu byl usměvavý, ochotný. Největší zážitek jsem měl na recepci, kde recepční řešila problémy snad ve všech světových jazycích,včetně češtiny. Též číšnici si „plnili“ povinnosti. Hlavně jsem kladně hodnotil odnášení použitých talířů ze stolu.

Okolí a pláže: Apartmány jsou postaveny ve vzrostlejším borovicovém lese. Na pláž se musí jít asi tak 100m, sem tam nějaký schod. Pro nás, mladé šedesátníky ,žádný problém. Ovšem rodiny s kočárky, popř. zadýchaní důchodci ,ti asi trochu problém měli. Pláž je oblázková, ta bývá většinou hned obsazená,Skalnatá, tam se místo našlo skoro vždycky. Nad přírodní pláží je kus rovinky,vysypané drceným vápencem, kde rekreanti na karimatkách taky polehávali. Kolem celé pláže vede chodník, kterým se dá dojít k posledním třem zátokám, kde se opalují milovníci FKK. Tam požitek z opálování kazili bezohlední textiláci – očumovatelé. Pro ty, co pojedou autem,nebojte se, místa na parkovaní je tam dost, buď na parkovišti u Lanterny, nebo na spojovacích silnicích mez hotelem Girandela a Lanternou.

Celkový dojem: Doporučuji všem méně náročným klientům (asi chybí klimatizace ve vedrech).

Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Led 2011, Kategorie : Chorvatsko