Celebrity na Jadranu mezi námi


ubytování Chorvatsko

Tak jako každým rokem tak i letošním létě získal Jadran a jeho pobřeží další četné ctitele i mezi známými politiky, herci a filmovými tvůrci, hvězdami hudebního nebe, sportovními i dalšími celebritami.

Mezi těmi, kdo nešetřil superlativy o krásách Jadranu, byla letos herečka Angelina Jolie, která navštívila ostrovy Brijuni a byla tak nadšená, že prohlásila, že se na tuto překrásnou lokalitu brzy vrátí s celou svou početnou rodinou na delší pobyt.

Krásou další chorvatské perly, národního parku Kornati byla okouzlena další hollywoodská hvězda – Matt Dillon, který křižoval mezi těmito jedinečnými ostrovy na jachtě s producentem Brankem Lustigem a potom se zúčastnil závěru Forum Film Festivalu v nedalekém Zadaru.
Princ Harry v Chorvatsku
Ze slavných hudebních hvězd se stal obdivovatelem Jadranu Jon Bon Jovi, když se svou rodinou navštívil Dubrovník, ostrovy Korčula a Šipan, Cavtat, Trogir, národní parky Kornati a Brijuni.

Se svou jachtou, která je proslulá díky sbírce vynikajících obrazů malířů 20. století, včetně Picasssa a Andy Warhola, navštívila nádhernou zátoku Telašćica na ostrově Dugi otok významný italský designer Valentino Garavani.
Pro Jadran se jako každoročně i letos rozhodl Bernie Ecclestone, přední postava Formule 1, a jeho hostem byl i letošní vítěz této prestižní soutěže, Sebastian Vettel, který se na Jadranu s úspěchem věnoval windsurfingu.

A nakonec je třeba se zmínit o pobytu britského prince Harryho na ostrově Hvar. Jak dosvědčují snímky zveřejněné v britském tisku, Harry se až do ranních hodin výborně bavil v proslulém hvarském nočním klubu Veneranda. V zápalu tance se jednu chvíli dokonce ocitl v místním bazénu.

Ohodnoťte
Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Říj 2011, Kategorie : Aktuality z Chorvatska, Chorvatsko