Levnou dovolenou v Chorvatsku zařídíte už nyní díky First minute


ubytování Chorvatsko

Pomalu se opět blíží doba, kdy budeme vybírat letní dovolenou. Pokud si pospíšíte, můžete využít akce First minute. Nese s sebou nesporné výhody, které vám ušetří peníze, čas i nervy. Díky First minute můžete konečně sehnat dovolenou v Chorvatsku přesně v místě, kde chcete. Budete totiž mezi prvními, kdo se k nabídce dostane. A ještě navíc ušetříte.

Jaké slevy přináší First minute

Určitě většina z vás zná zájezdy nebo letenky, které se dají koupit jako Last minute. Nákupy na poslední chvíli jsou u nás poměrně hodně oblíbené. First minute má ale také spoustu výhod, které nejeden z vás může ocenit. Pro někoho jsou tyto zájezdy navíc mnohem vhodnější.

Jedná se o nákup letenky, zájezdu nebo ubytování v předstihu, v době kdy teprve začínají vycházet katalogy cestovních kanceláří pro nadcházející sezónu. A kolik můžete ušetřit? Slevy v rámci First minute se pohybují mezi 10-30 %.

Protože se však jedná o pořízení dovolené při první možné příležitosti, není v těchto případech možné termín měnit a platí se zpravidla také rezervační jistina. Ta se často pohybuje mezi 30 a 50 % z celkové ceny zájezdu a musí se většinou do 30 dnů před odjezdem doplatit.

Trogir
Trogir, promenáda

Další výhoda First minute? Široká nabídka

Kromě ceny je další výhodou široká nabídka letenek, zájezdů a ubytování. Díky First minute v Chorvatsku máte možnost vybrat si z velkého množství, protože jste mezi prvními, kdo si letošní letní dovolenou kupuje.

Toužíte ji strávit v nádherném apartmánu v Trogiru kousíček od moře s výhledem na něj? Nikdy se vám to nepoštěstilo, protože vždycky bylo plno? Právě pro vás je ideální First minute. Přináší vám vyšší pravděpodobnost toho, že vaše zvolená cílová destinace bude volná. Nebo že najdete v okolí něco alespoň trochu podobného.

ČTĚTĚ:   Kouzelné místo - Mali Brijun

Pro koho je First minute ideální

Možnosti zajistit si dovolenou v předstihu využívají také ti, kteří chtějí cestovat ve více lidech nebo s malými dětmi. Není vždy jednoduché najít v hlavní sezóně vhodné ubytování pro větší počet lidí. Díky First minute najdete vhodný apartmán už nyní a odpadnou vám nervy s hledáním ubytování v sezóně.

First minute je ideální pro ty, kteří máji rádi jistoty a přesně ví, kam chtějí cestovat. Je to skvělá služba pro lidi, kteří dopředu vědí, že v daný termín budou mít volno a dobrá volba pro početnější skupiny. A samozřejmě se vyplatí každému, kdo chce trochu ušetřit.

Pro ty, kteří naopak mají rádi překvapení, nelpí na určité destinaci a umí se rychle rozhodovat, je vhodný Last minute. Takto se dá na poslední chvíli sehnat dovolená za velice pěknou cenu. Nevýhodou však může být to, že neženete místo ve vámi preferované lokalitě, protože hotel nebo letenky budou v tu dobu už rezervované. Ceny jsou sice nízké, ale nabídka už zkrátka není tak široká.

Brela_Makarská riviéra
Brela, Makarská riviéra

Jak je na tom Chorvatsko?

Zájezdy First minute seženete po celém světě a Chorvatsko samozřejmě není výjimkou. Zařídit si zájezd nebo ubytování v předstihu můžete ve všech turistických destinacích.

V Chorvatsku je nejoblíbenější forma ubytování v soukromých apartmánech. I ty nabízí své slevové akce First minute a Last minute. Rozhodně se vám vyplatí podívat se na tyto nabídky. Můžete tak sehnat přesně takový apartmán, jaký potřebujete. A navíc s příjemnou cenou.

Velmi výhodně tak můžete strávit letní dovolenou na místech, kde byste si ji možná v případě letního nákupu nemohli dovolit. Pokud máte našetřeno a víte, kdy a kam chcete, neváhejte a vyzkoušejte nabídku First minute.

 

ČTĚTĚ:   Zdravotní pobyt v Chorvatsku s VZP

levné apartmány Hvar
Nabídky ubytování v Omiši

 

Levnou dovolenou v Chorvatsku zařídíte už nyní díky First minute
4 (80%) 5 hlas[ů]
Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Kvě 2023, Kategorie : Aktuality z Chorvatska