Chorvatsko – jak plyne čas [video]


ubytování Chorvatsko

Tento krásný krátký film způsobil úžasné reakce ze všech stran a my jsme ho nemohli nesdílet s vámi. Jedná se o krátké čtyřminutové video, které ale bylo vyrobeno pouze z fotek!

Toto video jsou ve skutečnosti pouze fotky a ani jediná vteřina není natočená ! Ve videu jsou fotografie pořízené v Chorvatsku na různých místech – ostrov Hvar, Osijek, Višnjan, Plitvická jezera, vodopády Cetina, Baranja, Rovinj, Kornati, Murter, atd.

Video vytvořili dva mladí fotografové kteří do toho investovali celý rok práce a statisíce fotek k vytvoření pouze pár minut filmu.
„Jako fotografové jsme procestovali celé Chorvatsko, od jednoho konce na druhý a jsme si vědomi, že stále existuje mnoho věcí, které by stáli za to vyfotit. Materiály, které jsou v tomto filmu ukazují jen zlomek toho, co Chorvatsko může nabídnout“

Trvalo téměř celý rok, aby technikou „timelapse“ vytvořili tento krátky film. Měsíce práce a stovky tisíc fotografií v několika minutách filmu. Možná to tak na první pohled nevypadá, ale jen poslední tři měsíce byly věnované práci na počítači, upravování a skládání jedné fotografie za druhou, jednoho místa za druhým.

Podívejte se na film a užijte si ho, nezapomeňte stále však že tam není ani vteřina natočená.

Ohodnoťte
ČTĚTĚ:   Na konci léta bezpečně do Chorvatska!
Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Úno 2012, Kategorie : Aktuality z Chorvatska, Chorvatsko, Magazín, Videa z Chorvatska