Chorvatsko – jak plyne čas [video]


ubytování Chorvatsko

Tento krásný krátký film způsobil úžasné reakce ze všech stran a my jsme ho nemohli nesdílet s vámi. Jedná se o krátké čtyřminutové video, které ale bylo vyrobeno pouze z fotek!

Toto video jsou ve skutečnosti pouze fotky a ani jediná vteřina není natočená ! Ve videu jsou fotografie pořízené v Chorvatsku na různých místech – ostrov Hvar, Osijek, Višnjan, Plitvická jezera, vodopády Cetina, Baranja, Rovinj, Kornati, Murter, atd.

Video vytvořili dva mladí fotografové kteří do toho investovali celý rok práce a statisíce fotek k vytvoření pouze pár minut filmu.
„Jako fotografové jsme procestovali celé Chorvatsko, od jednoho konce na druhý a jsme si vědomi, že stále existuje mnoho věcí, které by stáli za to vyfotit. Materiály, které jsou v tomto filmu ukazují jen zlomek toho, co Chorvatsko může nabídnout“

Trvalo téměř celý rok, aby technikou „timelapse“ vytvořili tento krátky film. Měsíce práce a stovky tisíc fotografií v několika minutách filmu. Možná to tak na první pohled nevypadá, ale jen poslední tři měsíce byly věnované práci na počítači, upravování a skládání jedné fotografie za druhou, jednoho místa za druhým.

Podívejte se na film a užijte si ho, nezapomeňte stále však že tam není ani vteřina natočená.

Ohodnoťte
Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Úno 2012, Kategorie : Aktuality z Chorvatska, Chorvatsko, Magazín, Videa z Chorvatska