Chorvatsko je nejpopulárnější evropskou destinací v Británii


ubytování Chorvatsko

Podle největšího britského touroperátora „Thomson Holidays“ je Chorvatsko nejpopulárnější evropskou destinací. „Thomson Holidays“ nedávno uveřejnil seznam nejpopulárnějších destinací na rok 2012. Poptávka po zájezdech do Chorvatska ve srovnání s minulým rokem stoupla o pětapadesát procent. Chorvatsko je jedinou destinací tohoto britského touroperátora, o níž v letošním roce neklesl zájem. Kapacita chystaných zájezdů se naopak zvýšila.
levné Chorvatsko, Dalmácie, Trstenik
V téže době list „Sunday Times“ doporučoval dva víkendy po sobě ve své nedělní příloze „Travel“ jednotlivá chorvatská letoviska. V článku „Classic Med – nejlákavější letoviska ve Středomoří“ zvláště zmínil ostrov Rab. Na seznamu čtyřiceti nejhezčích vil ve Středomoří se ocitla i jedna vila na ostrově Brač.

V předvečer svátku svatého Valentýna doporučili čtenáři listu „Guardian“ nejromantičtější destinace. Na základě návrhu a doporučení jedné čtenářky se na seznamu objevilo letovisko Poreč, respektive ostrov Sveti Nikola. V březnovém čísle „National Geographic Traveler“ se na seznam pětačtyřiceti nejlepších evropských destinací typu „city break“ umístil Dubrovník.

Specializovaný kongresový časopis „Conference & Incentive Travel” doporučil čtyři chorvatské destinace pro pořádání kongresů a shromáždění v průběhu všech ročních období. Vyšla v něm velká reportáž pod titulkem “Čtyři sezóny v Chorvatsku”.

Zdroj: Thomson
www.thomson.co.uk

Ohodnoťte
ČTĚTĚ:   Navštivte ostrov Pag. Novalja chystá příjemné změny
Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Dub 2012, Kategorie : Chorvatsko