Chorvatsko letecky all inclusive


ubytování Chorvatsko

Přes relativně malou vzdálenost Chorvatska od ČR, je i s touto zemí letecké spojení. Z Prahy, Brna a Ostravy létají linky do Splitu, Zadaru a Dubrovníku. V roce 2015 bude jejich četnost leteckých spojů z Prahy rozšířena na 5 dnů v týdnu.

 

Další novinkou, která se připravuje pro rok 2015, je zcela nová letecká linka z Mnichova do Dubrovníku. To může být výhodné zejména pro obyvatele Západních Čech, kteří mají výhodné dopravní spojení po dálnici do této bavorské metropole.

I když to do Chorvatska trvá po silnici necelých 24 hodin, pořád je to poměrně hodně. Přičteme-li k tomu nutnost se soustředit na jízdu v kolonách, únavu, dopravní zácpy v době letních prázdnin a další nepříjemnosti, je pohodlí a rychlost leteckého spojení nesrovnatelná. Za necelé dvě hodiny můžete být v Chorvatsku, prodloužit si tak pobyt a ušetřit nervy. To samé platí o zpáteční cestě, takže v případě nástupu do práce hned další den po příjezdu se efekt odpočinkové dovolené poněkud vytrácí.

croatia_airlines-31V Chorvatsku se nejčastěji přistává na mezinárodních letištích v Dubrovníku a ve Splitu, odkud se do místa pobytu dopravíte autobusem. Pokud využijete služeb cestovní kanceláře, většina z nich zajišťuje transfer z letiště až k hotelu.

Tak jako do jiných zemí, můžete se vydat i do Chorvatska letecky s all inclusive, ikdyž zde tato forma stravování nemá žádnou tradici. Pobyt all inclusive je ovšem stále populárnější a rovněž Chorvatsko se tomuto trendu dovolených snaží přizpůsobit. Nejvíce hotelů s nabídkou all inclusive najdete v Dubrovníku, Poreči a Opatiji. Jedná se o hotely nabízející kategorii tří a více hvězdiček. Stravování all inclusive představuje maximální pohodlí, neboť nejste odkázáni pouze na tradiční rituál snídaně-oběd-večeře. Stravovat se můžete téměř v průběhu celého dne až do pozdních večerních hodin a ani na pláži nejste ochuzení o nápoje či malé přesnídávky. Přestože jsou letecké zájezdy s all inclusive do Chorvatska v průměru o něco dražší než do Turecka či Afriky, lze pořídit takovýto zájezd i do částky 15 tisíc Kč.

ČTĚTĚ:   Ostrov Lošinj
Ohodnoťte

2 Responses to Chorvatsko letecky all inclusive

  1. Alena Brožova

    Chorvatsko miluju,je nadherny,ale davat za nej na osobu vic nez za pobyt v Turecku ci Spanelsku…..to ne…Ja mam Chorvatsko spojeny s pobytem v apartmanu.Bud s jidlem,ci bez…ale tak to mam rada 🙂

  2. Alenko my přesně jako vy, ubytování v apartmánu, ráno snídaně, potom moře a na večer obědovečeře, vínečko a pohodička. Vždy se těším na tu cestu autem, je to sice dlouhé, ale nás to baví. A ty chorvatské dálnice, to je prostě pohoda. Už se těšíme na léto 🙂

Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Úno 2015, Kategorie : Magazín