Chorvatsko levně – do sedmi tisíc korun. Víte jak?


ubytování Chorvatsko

Letní dovolená v Chorvatsku může být cenově stejně výhodná, jako kterákoliv jiná destinace. Dokonce může být cenově dostupná všem. I vy se můžete zasnít, co všechno vám může překrásné jadranské pobřeží poskytnout. Koupání či potápění v průzračných vodách, sluncem zalité písečné nebo oblázkové pláže, kempy umístěné ve stínu borovic, jedinečná chorvatská kuchyně s čerstvými mořskými plody a lahodným vínem.

Chorvatsko levněTo vše si můžete dopřát a pokud máte děti, dáte jim o prázdninách ten nejlepší dárek, jelikož pobyt u moře je pro děti velice blahodárný. Teplý a příjemných dnů si můžete v Chorvatsku užívat od června až do září. Řada cestovních kanceláří se na pobyt u jadranského pobřeží specializuje a ochotně vám pomohou s výběrem vhodného a hlavně levného ubytování. Případně můžete využít internetu a v pohodlí a klidu svého domova můžete nejen snít, ale přímo porovnávat a vybírat z bohaté nabídky pobytů na chorvatském pobřeží.

Hodně můžete ušetřit včasným výběrem a využitím atraktivních slev. Slevy jsou poskytovány při závazné rezervaci a složení 50% zálohy. Čím dříve si dovolenou objednáte, tím nižší konečnou cenu za dovolenou zaplatíte. Například při objednávce šest měsíců před nástupem slevy dosahují až 8% z celkové ceny. Další slevy se týkají seniorů a dětí.

Velice zajímavých slev můžete docílit, pokud si počkáte na nabídky cestovních kanceláří v akcích „last minute“, to znamená zakoupení zájezdu na poslední chvíli, nebo pokud si naplánujete dovolenou na dobu mimo hlavní sezónu. Tak například na Makarské riviéře můžete strávit krásnou desetidenní dovolenou v hotelu či apartmánu bez stravování za cenu kolem tří tisíc korun. Stravování si pochopitelně můžete přikoupit. Cestovat můžete s cestovní kanceláří pohodlným autobusem, nebo i vlastním vozidlem.

Na internetových stránkách řady cestovek můžete sledovat jejich nabídky last minute, porovnávat a vybírat. Můžete tak ušetřit nemalé peníze a strávit překrásnou dovolenou v Chorvatsku i za mnohem méně, než za sedm tisíc korun. Dovolenou v Omiši a na dalších místech Chorvatska si můžete objednat například u CK SLAN tour nebo využít přímého kontaktu na majitele apartmánů bez zprostředkovatelů a zajistit si levně ubytování v soukromí.

ČTĚTĚ:   Letní karnevaly v Makarské a na Pagu
Chorvatsko levně – do sedmi tisíc korun. Víte jak?
5 (100%) 1 hlas[ů]
Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Říj 2013, Kategorie : Aktuality z Chorvatska, Magazín