Chorvatsko na lodi


ubytování Chorvatsko

Pokud toužíte prožít dovolenou tak trochu jinak, ovšem vzdát se sluníčka a moře nepřipadá v úvahu, pak vám doporučujeme strávit vaší dovolenou na palubě plachetnice.

Možná si nyní říkáte, kde na to má vzít člověk peníze, ovšem dovolená na plachetnici již dnes není žádným problémem ani pro rodinu se standardním rodinným rozpočtem.

Jako jednu z nejkrásnějších destinací, kde takovouto dovolenou můžete strávit, označujeme jednoznačně Chorvatsko. Velké množství ostrovů, krásné přístavy, čisté a hlavně na život bohaté moře, nádherná fauna a flora, to je přesně to, co pro svou dovolenou potřebujete.

loď v Chorvatsku

Stačí si jen chartrově vybrat některou loď, kterou nabízejí mnohé půjčovny lodí přesně v té oblasti, kterou si vyberete. K dispozici vám jsou sportovní lodě, klasické plachetnice, nebo lodě greenline. Pronájem je nabízen nejčastěji skupinám v počtu šest až osm osob, ovšem i větší množství lidí připadá v úvahu. Ceny za pronájem jsou tvořeny počtem osob, velikostí lodě a jejím pohonem. Standardně jsou nabízeny slevy pro stále klienty, popřípadě pro skupiny s včasnou rezervací.

na lodi v Chorvatsku

Největší výhodou je, pokud s vámi ve skupině bude osoba, která je držitelem kapitánského průkazu a má oprávnění pro řízení takovéto lodě. Ovšem i v případě, kdy takovouto osobu neseženete, jsou vám k dispozici profesionální kapitánové, kteří vám nabídnou nejen své služby, ale velice často i přímo svou loď. S nimi se poté stačí jen domluvit na trase a ceně za celý výlet a můžete vyrazit. Během plavby samozřejmě můžete své plány neustále měnit a kotvit zrovna tam, kde se vám bude nejvíce líbit. Právě tato svoboda možnost plavit se tam, kam uznáte za vhodné, patří k tomu nejkrásnějšímu, co dělá plavbu lodí této oblasti naprosto jedinečným zážitkem, který by si neměl nikdo nechat ujít. Ať už s rodinou, nebo partou přátel, vždy bude vaše dovolená jedinečná.

ČTĚTĚ:   Nejlepší pobyt v Chorvatsku a jak si ho užít

lodě Chorvatsko
Půjčení lodě v Chorvatsku

Chorvatsko na lodi
5 (100%) 2 hlas[ů]

2 Responses to Chorvatsko na lodi

  1. Martin Franta

    Možná by nebylo od věci přidat nějaký ten odkaz na takové půjčovny.

Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Pro 2015, Kategorie : Magazín