Chorvatsko v roce 2015 – novinky


ubytování Chorvatsko

Řada cestovních kanceláří se již připravuje na novou sezónu a již dnes nabízí jak osvědčené a oblíbené ubytovací kapacity, tak i spoustu novinek na pobřeží Chorvatska. Cenové velice výhodné jsou nabídky tzv. First Minute, díky nimž si můžete včas zajistit dovolenou u Jadranu na léto 2015 v jakémkoliv termínu.

 

Hlavní předností těchto first nabídek je však příjemné a výrazné cenové zvýhodnění. Rozhodně jsou tyto nabídky výhodnější, než čekání na Last minute. Jednak cenově, a jednak z hlediska jistoty, neboť při čekání na Last Minute máte daleko menší výběr destinací a také se většinou nabízejí na poslední chvíli méně kvalitní ubytovací prostory. Nabídky first minute na rok 2015 budou většinou odstupňovány podle termínu nákupu. Nevýhodnější je nákup dovolené ještě do konce roku 2014.

V roce 2015 se turisté směřující k Jadranu mohou těšit na nové úseky silnic, větší počet přímých leteckých a železničních spojů, na lepší vybavení v kempech a na další novinky.
Při cestě autem na Istrii, vás mile překvapí nové silniční úseky. Zdejší systém dálnic a rychlostních silnic umožní o poznání pohodlnější spojení při cestě do istrijských letovisek. U leteckých spojení se zvýší počet linek, například z Mnichova bude létat pravidelná linka do Dubrovníku pětkrát v týdnu, což může být především pro Západočechy zajímavé. Více leteckých linek z Prahy bude rovněž do Splitu a Zadaru.

golf-country-club-zagreb-ca509da8a7d4099b442c34be0c6f61a3421d7d86Kromě klasické dovolené si můžete vyzkoušet i ve světě stále oblíbenější „lifestyle“ turismus, na který se i Chorvatsko začíná orientovat. Můžete bydlet například v ekologickém venkovském stavení a poznat na vlastní kůži práci na farmě. Jiným zůsobem trávení dovolené je i „robinsonská“ turistika v okolí Zadaru. Pro milovníky golfu budou otevřena nová golfová hřiště v Záhřebu, na Istrii nebo na Brionech.

ČTĚTĚ:   Jachting v Chorvatsku

Novinkou jsou i vylepšené cyklotrasy například v pohoří Učka, dále na Gorský Kotar, přes Vinodol na pohoří Velika Kapela atd.
Chorvatsko vychází vstříct i vyznavačům klasických kempů. Důraz je kladen na kvalitu, a ne na kvantitu jako v minulosti. Pohodlí hotelů bude vylepšeno o wellnes zařízení a další služby.

Ohodnoťte
Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Led 2015, Kategorie : Magazín