Darujte k Vánocům Chorvatsko!


ubytování Chorvatsko

Přemýšlíte, co darovat své rodině k Vánocům? Pokud vás nebaví vymýšlet dárky a kupovat věci, které by se časem mohly stát zbytečnostmi, máme pro vás skvělý tip! Asi už tušíte.. Co jiného bychom vám mohli doporučit než dovolenou v Chorvatsku?! A skvělé na tom je to, že z toho dárku budete mít něco i vy!

Dárky v podobě dovolených, různých výletů nebo zážitků jsou v poslední době hodně populární. Každý je ocení víc než zbytečné nové talíře, svetr, který neodpovídá oblíbené barvě nebo rádoby vtipným dárkům, které slouží jako lapače prachu. Slibujete své rodině dovolenou a loni vám to nevyšlo? Dejte jim ji k Vánocům pod stromeček! Nebo můžete takovou dovolenou darovat třeba svým rodičům, které buď můžete vyslat samotné, nebo jet s nimi. Níže přinášíme tipy na destinace, kterými rozhodně nešlápnete vedle.

Poklidná dovolená na ostrově Pag

Pro rodinu s dětmi

Pokud chcete věnovat dárek sobě a své rodině, výběr máte široký. My doporučujeme například riviéru Cirkvenica. Najdete ji asi 40 km jihovýchodně od Rijeky, takže je i blízko k hranicím. Je tu přes kilometr dlouhá cirkvenická pláž, která je tvořená pískem a kamínky, což je pro děti ideální. Také vstup do moře je velmi pozvolný, a to nepochybně oceníte. V Cirkvenici se nachází akvárium s 20 nádrži plnými místních i exotických vodních živočichů – skvělý tip na výlet s dětmi, co říkáte?

Pro mladšího sourozence milující život a večírky

Pokud máte sourozence, který ještě nemá rodinu, ale užívá stále plnými doušky svobodu mládí, určitě bude nadšený (nebo nadšená) z dovolené na ostrově Pag poblíž pláže Zrće. Party až do rána, spousta zábavy a mladých lidí, takový vánoční dárek je rozhodně správnou volbou. Vyberte soukromý apartmán v nejbližším letovisku Novalja a nezapomeňte, dovolená musí být pro dva! Budou si tak moci s sebou vzít svou drahou polovičku, nejlepší kamarádku nebo kámoše. Bez nich by to přeci nešlo!

ČTĚTĚ:   Advent v Záhřebu bude zářit víc než kdykoliv předtím!

Živogošče Makarska riviéra

Pro starší pár

Pokud přemýšlíte o dárku pro rodiče nebo prarodiče, nejlepší bude Makarská riviéra. Ať si pořádně užijí tu krásu kolem, slunce, moře, nekonečné pláže a úžasné pohledy na moře i na hory. V jakémkoliv letovisku se dá najít ubytování blízko pláže, městečka jsou čistá a žije to tu po celou sezónu. Dovolená na Makarské riviéře pro ně bude nezapomenutelný zážitek především v případě, že až tak často nikam sami nevyrážejí.

Rovinj

Pro milovanou polovičku

Pokud přemýšlíte o dárku pro svou milovanou ženu nebo dívku vašeho srdce, vezměte ji do romantického istrijského městečka Rovinj. Nádherné starobylé centrum, romantické západy slunce, skvělé restaurace i kouzelné pláže, to je to, čím ji ohromíte! Pokud samozřejmě nepočítáme vaši bezpodmínečnou příjemnou společnost!

Pro chlapa sporťáka

Dovolenou samozřejmě můžou darovat i ženy svým mužům. Vezměte svého partnera nebo manžela, který holduje sportu, na dovolenou plnou adrenalinové zábavy! Skvělým místem bude třeba Omiš, kde si bude moci sjet řeku Cetinu na raftu. Nebo že by ho více lákalo lezení po skalách v přírodním parku Paklenica? Pokud by si rád vyzkoušel vodní sporty, jistotou je ostrov Hvar, kde si můžete společně vyzkoušet sporty jak na mořské hladině, tak také pod ní. Tady najdete skvělá místa i pro potápění!

Tak co myslíte? Není to až tak špatný nápad vyřešit letní dovolenou už v prosinci, že?

 

levné apartmány Rovinj
Ubytování v Rovinj

Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Lis 2018, Kategorie : Chorvatsko