Existuje mapa chorvatského pobřeží?


ubytování Chorvatsko

Kromě mapy celého území tohoto přímořského státu, existují i podrobné mapy nejen celého pobřeží, ale také jeho jednotlivých částí, mapy všech turisticky zajímavých míst a jednotlivých letovisek.

 

Navíc má každé město vlastní stránky rozdělené do různých sekcí. Můžete tak studovat počasí, historii i současnost v daném místě, stejně jako ubytovací možnosti s potřebným komentářem včetně fotodokumentace.

Nejvíce informací se patrně dozvíte na internetu, kde si můžete prohlížet všechny mapy. Pokud se nechcete omezit pouze na internet, můžete po příjezdu na místo navštívit informační centrum, které najdete v každém městě i letovisku. Zde obdržíte všechny potřebné informace včetně map města i pobřeží.

Chorvatské ostrovyInternetový server Mapy Google nabízí nejrůznější mapy České republiky i celého světa, mezi nimiž pochopitelně nechybí i praktická mapa Chorvatska a jeho pobřeží. Ve velkém rozlišení tak máte možnost pohlížet si postupně celé pobřeží, ale i ostrovy nebo vnitrozemí od slovinských hranic na Istrijském poloostrově až po Dubrovník na jihu. Je to unikátní dílo a vzhledem k zakreslení dálnice D1, která byla dostavěna nedávno až k městu Vrgorac, je tato mapa i velice aktuální. Přímo ve městech je pak možné použít funkce „street view“ která vám umožní se procházet ulicemi města.

Patrně nejlepší mapou Chorvatska je interaktivní mapa Chorvatské republiky, jejímž autorem je chorvatský autoklub HAC. Kliknutím na obraz mapy se vám zobrazí celé Chorvatsko a vy si můžete vybrat konkrétní místo, které se vám znázorní do všech podrobností. Na Českém webu Mapy.cz pak můžete také najít mapu Chorvatska, plánovat trasy či měřit vzdálenosti.

Na internetovém serveru gps-navigace-mapy.cz najdete k zakoupení mapu středozemního moře, chorvatského pobřeží od Trščanského zálivu po Zadar a další mapy, které si můžete objednat a zakoupit za přijatelné ceny, které jsou nižší, než v kamenných obchodech. Chorvatské pobřeží je na dvanácti malých mapách v měřítku 1:100000.

chorvatské pobřeží
Levné apartmány v Chorvatsku

Existuje mapa chorvatského pobřeží?
5 (100%) 1 hlas[ů]
Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Bře 2015, Kategorie : Magazín