Fotogalerie městečka Vodice v Chorvatsku


ubytování Chorvatsko

Všichni známe klasické destinace Chorvatska, jenže tato oblíbená turistická destinace v sobě skrývá plno pokladů, které doposud nebyly objeveny, nebo se plně nerozvinul jejich potenciál. Jedním z takových překrásných míst je městečko Vodice, kterému se také po právu přezdívá Saint Tropez Jadranu.

Kdokoliv vstoupí do této perly Chorvatska, tak bude okouzlen a okamžitě si Saint Tropez Vodice zamiluje. Toto kouzelné přístavní městečko má pro vás hned několik romantických taháků, které vás dostanou svojí nepopsatelnou atmosférou. Zdejší přístav je oproti skutečnému Saint Tropez poloviční, přesto je celý zaplněný a i zde se najdou luxusní jachty, které dodávají městečku Vodice další šmrnc.

croatia_dalmatia_sibenik_vodice_002 (1)Architektura si zachovala svůj původní půvab a zdejší domy jsou pastvou pro oči a romantické uličky a překrásná náměstíčka vybízejí k romantickým procházkám. Kromě krásných domů a městské atmosféry celá Vodice nabídne i azurové moře a romantické pobřeží se spoustou zátok. Pokud plánujete navštívit tuto romantickou destinaci, využijte možnost podívat nahlédnout do Vodice Chorvatsko fotogalerie. Uvidíte tak všechny krásy, které zde na vás čekají a již při prvním pohledu si toto místo zamilujete.

Je to především díky tomu, že Vodice, neztratila své kouzlo a oproti profláknutému Saint Tropez stále působí dojmem vesnice, ve které se každý zná s každým. Zapomenout nesmíme ani na fakt, že se tu skvěle vaří a zdejší restaurace nabízejí výborné pokrmy. Vodice Chorvatsko fotogalerie nabídne skvělou možnost jak se blíže seznámit se zdejším prostředím ještě předtím než sem vyrazíte. I skrze fotografie na vás bude promlouvat zdejší romantická a přátelský atmosféra, kterou si zamilujete a Vodice se tak pro vás stane skutečným a jediným rájem na zemi. Saint Tropez proti Vodice bude jen umělou maškarou.

ubytování Vodice
Levné apartmány Vodice

5 Responses to Fotogalerie městečka Vodice v Chorvatsku

 1. Lada Chmelíková Vránová

  …tam jsem byla VODICE a bylo to úžasnýýýýýýýý……:-)

 2. Jan Hegeď

  Já taky…super destinace, blízko do NP Krka..:-)

 3. Markéta Válková

  Byla jsem tam 5x,naprosto uzasne misto.Doporucuji.

 4. Markéta Richterová

  Miluju to tam hlavně hotel Orion a Tribunj.

 5. Táňa Černá

  jsem teď tady…supéééér

Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Zář 2014, Kategorie : Magazín