Gastronomické zážitky v Chorvatsku


ubytování Chorvatsko

Ve dnech 3. až 7. března 2010 se bude ve Splitu konat největší chorvatský mezinárodní gastronomický veletrh „Gast Split“. Zúčastní se jej 1300 vystavovatelů z patnácti zemí, kteří na něm budou prezentovat své produkty pro pohostinství a cestovní ruch.

Během uplynulých patnácti let se stal „Gast Split“  klíčovým místem setkávání četných výrobců a obchodníků a v odborných kruzích si získal pověst ideálního místa pro sjednávání logistiky pro nadcházející sezónu.

„Gast Split“ v současné době v sobě sjednocuje osm specializovaných tématických veletrhů od veletrhu potravin, nápojů, hotelového a pohostinského vybavení, přes veletrh vína, kávy, nábytku až k veletrhu zaměřenému na cestovní ruch a různou turistickou nabídku.

Gast SplitKromě toho se během veletrhu již tradičně organizuje a prezentuje pohostinská nabídka zemí, které se „Gast Splitu“ zúčastňují, a to formou populární manifestace „Gast Around the World“.

Veletrh „Gast Split“ přináší kromě prezentace výrobků i řadu odborných ekonomických programů v nejaktuálnějších tématech a často se přímo na něm objevují i četné průmyslové inovace zaměřené na zkvalitňování uvedených činností.

Na veletrhu se organizují i soutěže kuchařů a barmanů, jakož i četné zábavní akce, včetně vystoupení populárních umělců z oblasti zábavy, které se mj. zúčastní velké humanitární kuchařské revue nazvané „Dobří lidé v kuchyni“.

SplitVzhledem k ekonomickému významu veletrhu a jeho stále stoupající atraktivitě zvyšuje se každoročně nejen počet účastníků – vystavovatelů, nýbrž i návštěvníků. A to je velká výzva i pro pracovníky v cestovním ruchu, aby se i oni v letošním roce zúčastnili této významné akce v srdci střední Dalmácie, městě Split.

Ohodnoťte
ČTĚTĚ:   Nejlepší destinace v Chorvatsku 2019
Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Bře 2010, Kategorie : Aktuality z Chorvatska