Grand hotel Park plně obsazen


ubytování Chorvatsko

Ikdyž je teď v turizmu mrtvá sezóna, dubrovnický “Grand hotel Park” je v těchto dnech obsazen až do posledního pokoje. Skoro polovina všech turistů, kteří v těchto dnech pobývají v Dubrovníku – a podle turistického sdružení města Dubrovník je jich 851 − je ubytováno právě v tomto hotelu.

− Vše je obsazeno. Máme kolem 400 hostů, a kvůly velkému zájmu jsme museli otevřít i vilu Marija a vilu Park, které jsou v tomto období většinou zavřené – řekla mluvčí hotelu Ana Ficović.

V hotelu je v těchto dnech atmosféra i více než dobrá a za ní mají zásluhu účastníci velkého mezinárodního sdružení hudebníků a pedagogů, které už čtrnáctým rokem za sebou pořádá v hotelu Park Sdružení hudebních pedagogů BaH.

Na této manifestaci, která trvá pět dní je více jako 300 účastníků, mezi kterými jsou nejlepší hudebníci z regionu a celé Evropy. Kromě nich je v hotelu ještě stovka dalších hostů převážně z Bosny a Hercegoviny. Po odjezdu hostů z BaH 25. ledna se “Grand hotel Park” zavírá a znovuotevření je plánováno opět na Velikonoce.

Do znovuotevření se plánuje rožíšření  wellness a  spa centra, přičemž ceny v hotelu zůstanou stejné jako do teď kvůly recesy.

Rezervace hotelů v Chorvatsku můžete provádět na webu Chorvatsko on line.

Ohodnoťte
ČTĚTĚ:   Jak se žije v Chorvatsku
Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Led 2010, Kategorie : Aktuality z Chorvatska