Hotel Le Meridien Lav Split a Dubrovnik Palace mezi nejlepšími v Evropě


ubytování Chorvatsko

Hotel Le Meridien Lav Split a hotel Dubrovnik Palace z Dubrovníku získaly turistického Oskara – cenu organize „World Travel Awards“. Slavnostní udílení turistických pro oblast Evropy se konalo začátkem září. World Travel Awards je jednou z nejprestižnějších světových organizací v oblasti cestovního ruchu, která už 18 let vyznamenává nejlepší výsledky ve všech segmentech světového turistického odvětví. Tato ocenění se pokládají za jedno z nejlepších doporučení jakéhokoli turistického produktu. Ocenění se udělují samostatně pro oblasti: Evropu, Střední Ameriku, Severní Ameriku, Afriku a Blízký Východ a v oblasti Evropy tyto dva chorvatské hotely získali Oskara.

Hotelový oskar

Hlasování se letos zúčastnilo 213 tisíc pracovníků z turistických cestovních kanceláří a agentur, hotelů a dalších ubytovacích zařízení, přepravních společností a dalších subjektů poskytujících služby v cestovním ruchu ze 160 zemí světa.

Z Chorvatska bylo letos nominováno 12 kandidátů v osmi kategoriích. Hotel Dubrovnik Palace z Dubrovníku zvítězil v kategorii „Nejlepší evropský hotelový resort“.
Hotel Le Meridien z Podstrany u Splitu, který letos uspěl jako „Nejlepší evropský casino resort“. Hotel Le Meridien Split není nováčkem, poprvé byl nominován v roce 2009, kdy získal dokonce dvě evropská ocenění, a to v kategorii nejlepších evropských kongresových hotelů, v kategorii nejlepších evropských hotelových kasin.
Z dalších chorvatský nominací jmenujeme např. město Dubrovník, které se ucházelo o „Nejlepší evropskou destinaci“ a „Nejlepší destinaci okružních plaveb“ či dalmatský Split, který usiloval o „Nejlepší přístav okružních plaveb“.

Ohodnoťte
ČTĚTĚ:   Ceny pohonných hmot v Chorvatsku
Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Říj 2011, Kategorie : Aktuality z Chorvatska, Chorvatsko