Hotely Baška jsou prvními nositeli cerfitikátu Halal


ubytování Chorvatsko

Tato zprávička je určená především příslušníkům Islámského vyznání … ostatním pro pobavení…

První certifikát Halal pro hotely, který byl udělen nejen v Chorvatsku, nýbrž i v celém regionu, získala firma Hoteli Baška d.d., největší a nejvlivnější hotelová skupina na ostrově Krk. Tato skupina má šedesátiletou tradici obchodní činnosti na turistických trzích. Skládá se z pěti tříhvězdičkových až pětihvězdičkových hotelů: Atrium Residence Baška, Hotel Zvonimir, Villa Adria, Hotel Corinthia-Baška a Ville Corinthia-Baška. Halal hotel

Certifikát Halal poslouží hotelové skupině Hoteli Baška k nabídnutí zvýšené kvality svých služeb hostům, kteří vědí, co tento certifikát znamená, nejen klientům z islámských zemí, nýbrž i potenciálním turistům z vysoce rozvinutých zemí. Kvalita Halal předpokládá celou řadu postupů v procesu výroby jídel, stejně jako celkovou charakteristiku produktů a služeb, které jsou v souladu s islámskými předpisy. S certifikátem Halal očekává hotelová firma Hoteli Baška synergické působení v souladu se systémem HACCP. To znamená, že zajistí ještě vyšší kvalitu pokrmů, produktů a služeb. Firma Hoteli Baška splnila požadavky standardu Halal ve spolupráci se Střediskem pro certifikaci kvality Halal ze Záhřebu.

Hotelová skupina Hoteli Baška získala certifikát «balíček Halal – označení A», jímž se tato hotelová společnost zavazuje k nákupu potravin Halal od vybraných výrobců, kteří jsou rovněž majiteli tohoto certifikátu. Uskladní je a bude z nich připravovat jídla podle návodu uvedeného střediska. Pro příslušníky islámu, ale i pro všechny, kteří považují jídla Halal za zdravou výživu, je na hotelových jídelních lístcích uvedeno označení Halal. V pokojích je označen jihovýchod, neboli směr, ve kterém je modlící otočen při modlitbě. Hosté mají k dispozici i podložku na klečení. Minibar obsahuje výlučně nealkoholické nápoje.

Ohodnoťte
ČTĚTĚ:   Vysokohorská turistika v Chorvatsku? Žádný problém!
Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Úno 2011, Kategorie : Aktuality z Chorvatska