Jaké jsou zásuvky v Chorvatsku


ubytování Chorvatsko

Jako místo své dovolené volí nejčastěji Češi Chorvatsko. Díky stálé kvalitě, krásné přírodě a výbornému jídlu je to i též oblíbeným turistickým místem pro většinu Evropy. Chorvatsko patří mezi moderní země a tak má veškeré sociální a technologické vybavení na té nejvyšší úrovni. Nejčastější typ dovolené pro většinu turistů je pobyt v hotelích či apartmánech.

 

Nejedna rodina tak řeší, jaké jsou zásuvky v hotelu či apartmánu do kterého se chystají. Ti, kteří se chystají na dovolenou do Chorvatska po několikáté, mají vše již zjištěno. Pokud patříte mezi jedince, co se na svoje první Chorvatsko teprve chystají, můžete být trochu nervózní, zda si budete moci nabít svůj chytrý telefon či fotoaparát na hotelovém pokoji. Jestli máte správné zakončení kabelu od nabíječky. U nás doma v Česku se používá takzvané kolíkové zapojení. S podobným zakončením se můžete setkat i v jiných evropských zemích jako je Polsko, Francie, Portugalsko či Lucembursko. Zásuvky Chorvatsko, mají trochu jiný typ provedení, který ovšem nepřináší žádné velké komplikace k nabíjení přístrojů.Ext_Plug_outlet_lg

Typ zásuvek v Chorvatsku se jmenuje Schuko a má v sobě zabudované postraní ochranné kontakty. S takovým typem zásuvek se můžete také setkat v Německu, Rakousku či Španělsku. Moderní zařízení jsou stavěna jak pro český typ zásuvek tak pro chorvatský a většinou byste se zapojením nabíječky či jiného zařízení neměli mít problém. Zásuvky Chorvatsko tak nemusejí být noční můrou pro nikoho a můžete si být jistí, že své chytré telefony do nabíječky zapojíte v téměř každém apartmánu či hotelu, který během dovolené navštívíte. Pokud tomu tak nebude, na většině hotelových recepcích vám nabídnou potřebnou redukci, se kterou si nabijete svá zařízení. Zásuvky Chorvatsko vám tak nemusejí dělat vrásky na čele.

ČTĚTĚ:   Aktuálně: Teplota moře v Chorvatsku. Kde ji najít?
Jaké jsou zásuvky v Chorvatsku
4.4 (88.3%) 53 hlas[ů]

4 Responses to Jaké jsou zásuvky v Chorvatsku

  1. Ota Mareček

    Zásuvky v pohodě 🙂 . Není třeba řešit. Vše pasuje, vše funguje (y)

  2. I zásuvka na varné konvici? Dík

  3. ano, vše je prostě stejné jako v čr

  4. Jsou v pohodě je to stejný jenom jinak vypadají.

Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Čvc 2014, Kategorie : Magazín