Jeden z nejlepších klubů na světě najdete v Chorvatsku


ubytování Chorvatsko

Klub „Papaya” v letovisku Novalja slaví desátou sezónu. Proto zde letos v létě vystoupí více než sedmdesát špičkových dýdžejů. Jako dárek ke kulatému výročí získal klub uznání prestižního hudebního časopisu „DJ MAG“, který jej zařadil mezi nejlepší světové kluby. „Papaya“ byla vyhlášena za třicátý nejlepší klub na světě v roce 2012. Díky této volbě se nedávno ocitla ve zprávách četných světových sdělovacích prostředků jako „nové místo špičkové středomořské zábavy“.

Princ Harry v ChorvatskuJubilejní desátou sezónu oslaví v chorvatském klubu s nejpočetnějšími interprety a nejlepším programem v dějinách této známé evropské destinace.

Deset festivalů, nejlepší současní dýdžejové, hudební, scénické programy, vizuální a umělecká překvapení pobaví hosty z celého světa. Svůj příjezd potvrdil jeden z nejlepších světových DJs Armin Van Buuren, který zde počtvrté za sebou vystoupí v rámci akce „Papaya Day&Night Festival“. Přijede i švédská DJ hvězda Axwell, člen populární hudební atrakce „Sweedish House Mafia“. Axwell právě účinkování v klubu „Papaya“ v roce 2010 označil za své nejlepší vystoupení sezóny. Průkopníci nové generace dýdžeju Hardwell, Nicky Romero, Bingo Players a Thomas Gold jsou také součástí letošní podívané. Poprvé se seznámí s nádherným chorvatským ostrovem Pag. Návštěvníci klubu „Papaya“ dobře znají další účinkující „Freemasons“ a „The Shapeshifters“, ale také „Sunnery James & Ryan Marciano“, kteří letos znovu vystoupí k radosti mnohých zdejších fanoušků. Přijede i anglická dýdžejská hvězda Eddie Halliwell, Michael Woods, Tim Mason a Chris Lake. Nejznámější italští dýdžejové Nari&Milani, Riva Starr a Alex Kenji vystoupí v klubu Papaya poprvé. Cristian Marchi se sem vrátí, stejně jako AN21 & Max Vangeli – žáci „švédské školy“ ze „Steve Angell Size Records“. Je potvrzen i příjezd francouzského dýdžeje Joachina Garrauda.

Klub „Papaya“, který se nachází na známé pláži „Zrće“ na ostrově Pag, navštívili v minulých letech turisté z více než osmdesáti zemí.

ČTĚTĚ:   Na seznamu 50 nejlepších pláží světa Chorvatsko není.

Kromě zábav na pláži Zrće, kterou světové sdělovací prostředky nazvaly „chorvatská Ibiza“, by se v příštím roce měly konat akce i na nedaleké pláži „Katarelac“. Klub „Pacha“, který je třetím nejlepším světovým zábavním klubem podle volby časopisu „DJ MAG“ a jedním z nejstarších a nejznámějších klubů na Ibize, jež je Mekkou elektronické a klubové hudby. Pro turisty, toužící po špičkové hudbě a zábavě, má v plánu otevřít svůj klub na této chorvatské pláži v obci Kolan.

Na pláži „Katarelac“ by měl vyrůst i moderní vodní park určený pro rodiny s dětmi a uvažuje se také o výstavbě čtyřhvězdičkového hotelu.

Zdroj: croatia.hr

Ohodnoťte
Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Čvn 2012, Kategorie : Chorvatsko