Kam do Chorvatska ?


ubytování Chorvatsko

Máme tady leden, začátek nového roku a Ti kdo jezdí do Chorvatska už určitě ví, kam pojedou. Ti co nejezdí a chtěli by jet, mají právě teď čas na to, aby se rozmysleli a co nejdřív objednali ubytování.

Pokud jezdíte nebo plánujete jet s dětmi, je dobré přesně naplánovat lokalitu a předem si rezervovat ubytování. Jasně, seženete ubytování i v sezoně, ale už bývá přebrané a nemusíte sehnat to, co byste si představovali a za jakou cenu.
Je fajn si večer sednout, kouknout na mapu nebo se poradit se známými či kamarády a zvolit místo. To je základ. Prohlédnout si fotky na různých webech, podívat se co je v okolí, kdybychom chtěli na výlety. V zásadě máte na výběr ze tří lokalit. Istrie, Kvarner a Dalmácie.
Kvarner a Istrie jsou na severu, Dalmácie se táhne až úplně na jih Chorvatska.
kam do chorvatska
No a pak je důležité dohodnout se na termínu. Zdá se to být v lednu brzo, ale věřte, že ta nejlepší místa a nejlepší apartmány už i v lednu bývají z poloviny obsazené. Je to proto, že ti, co jezdí pravidelně, si zamlouvají svoje pobyty už předchozí rok, aby měli tzv. svoje jisté. Navíc stejně ve většině firem po vás chtějí znát termín dovolené už třeba v březnu. Tak buďte první a máte jistotu, že vám váš termín nikdo nevyfoukne.

No a pokud se domluvíte na lokalitě a na termínu, můžete začít hledat apartmány. Je to teda docela fuška, protože v Chorvatsku pronajímá skoro každý, kdo má co pronajmout.
Vodítkem může být velikost apartmánu, cena, vzdálenost od moře. To je takový základ.
Na našem webu je hledání snadné.

Najdete si lokalitu, zvolíte konkrétní místo a hledáte podle toho, co se vám líbí. A pak už je jen na vás, co se vám bude líbit. Každý pronajímatel uvádí buď e-mailovou adresu nebo telefonní číslo. A nebojte se toho, domácí většinou hovoří několika jazyky, takže se domluvíte nebo napíšete nám a pomůžeme vám s komunikací.
Dalmácie
Pronajímatelé uvádějí vybavenost apartmánu, vzdálenost od moře a od obchodů s potravinami, pokud je v místě lékař či směnárna nebo pošta, popřípadě i nějaká místa na výlety. Budete mít tedy dost informací na to, aby jste si z pohodlí domova vybrali právě apartmán, který vám bude vyhovovat. Všichni pronajímatelé dávají na svoji upoutávku spoustu fotografií, někteří dokonce krátké video.
Apartmány v Chorvatsku jsou většinou vybavené vším, co k pobytu potřebujete. Kuchyňky mají lednice s mrazákem, varné konvice i mikrovlnné trouby. Příbory, nádobí, to vše je samozřejmost. A samozřejmostí je i ložní prádlo. Ale to vše pronajímatel uvádí.
Také je fajn podívat se na naše fórum, kde se můžete dočíst informace od těch, kteří už Chorvatsko a určité apartmány navštívili a nebo můžete vznést dotaz na určitého pronajímatele. Abyste nekupovali tzv. zajíce v pytli.
No a pokud se domluvíte a objednáte si ubytování, nezbývá než se těšit na léto a pak si užít vysněnou dovolenou u krásného Jadranu.

ČTĚTĚ:   Vyhlášení soutěže o 5ti denní pobyt
Kam do Chorvatska ?
5 (100%) 1 hlas[ů]
Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Led 2019, Kategorie : Aktuality z Chorvatska