Letecky do Chorvatska


ubytování Chorvatsko

Když se řekne dovolená v Chorvatsku, tak si 99 % lidí představí celý den strávený v autě, které je naložené až po střechu a po příjezdu na místo, tak unavená posádka, že půl dne je většinou třeba strávit spánkem. Nejhorší na tom je, že to samé vás čeká na zpáteční cestě. Ztratíte tedy přibližně dva až tři dny z vaší drahocenné dovolené, které by se daly určitě strávit lépe. Jak to změnit? Jednoduše. Cestujte do Chorvatska letecky! Zajistěte si ubytování v Chorvatsku v nějakém příjemném hotýlku nebo apartmánu, letenku a potom už si budete jen užívat – moře, sluníčko, pláž … Žádný stres před cestou, žádné hodiny v zácpě, jen a jen úžasná dovolená. Možná namítnete, že tento druh dopravy je dražší než cestování autem, ale nadarmo se neříká, že čas jsou peníze a že určité věci jsou k nezaplacení. Mezi ně patří i klidná a příjemně strávená dovolená.

letecky do ChorvatskaLetecká společnost České aerolinie ČSA zajišťuje letecké spojení s Chorvatskem ve spolupráci s chorvatskou leteckou společností Croatia Airlines. Letět můžete na letiště Záhřeb nebo Split. Dávejte si ovšem pozor na skutečnou cenu letenek. Různé akční ceny nezahrnují tzv. skryté náklady, mezi něž patří letištní a bezpečnostní taxa a palivový příplatek, který letecké společnosti mnohdy zvyšují i několikrát do roka. Další letecké společnosti létající z ČR do Chorvatska jsou Lufthansa, Austrian airlines nebo Malev. Další letenky prodávají přímo cestovní kanceláře, které mají dopředu smluvně zamluvená místa s leteckými společnostmi a takto doprodávají zbývající volná místa za menší ceny.

Na letišti si potom můžete pronajmout automobil či využít místní dopravu a pohodlně se tak dopravit do vašeho apartmánu či hotelu. Přijedete odpočinutí a budete si moci hned začít užívat vaši dovolenou. Chorvatsko je žádanou destinací, rezervujte si tedy letenky včas.

ČTĚTĚ:   Chorvatské ostrovy na prodej! Při jejich koupi můžete tvrdě narazit

Z České republiky do Splitu léta například i nízkonákladový dopravce SmartWings, u kterého můžete koupit zpáteční letenku do Splitu v sezóně (červenec, srpen) za 5150,- Kč.  Všechny levné letenky a veškeré spojení od všech dostupných leteckých společností, které disponují lety do Splitu můžete najít na webu Letenky do Chorvatska.
Split leží na poloostrově mezi Kaštelským zálivem a Splitským průlivem, jehož západní část zaujímá kopec Marjan s krásným lesoparkem.

Ohodnoťte
Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Úno 2010, Kategorie : Chorvatsko