Motorkářský sraz v Biogradu


ubytování Chorvatsko

Letos od 26. do 29. května se bude konat „Croatia Harley Days“ a „20th European H.O.G. Rally 2011“ v půvabném oblíbeném přímořském letovisku, v Biogradu na moru.

Za místo srazu bylo vybráno městečko Biograd na moru na pobřeží severní Dalmácie, protože má vše, co je třeba pro pohodlnou jízdu i nová dobrodružství.

Již dvacátý evropský sraz členů klubu – majitelů Harley-Davidson (Harley Owners Group), který bude letos poprvé organizován v Chorvatsku, bude jako každoročně obrovskou podívanou. Na 20 tisíc majitelů motocyklů Harley-Davidson, kteří jsou již na akci přihlášeni, zaplní všechny kapacity nejen v tomto letovisku samém, ale i v oblasti biogradského a zadarského přímoří.

Pro BiogradHarley Davidson Chorvatsko na moru je taková událost obrovskou propagací. Vždyť Harley-Davidson je nejstarší značkou motocyklů na světě a jen v minulém roce se jich prodalo přes 20 tisíc. Kluby Harley-Davidson se rozšířily po celém světě a sdružují více než milion majitelů těchto motocyklů, hrdých na tuto značku. Patřit mezi ně je otázka prestiže pro mnohé boháče a společenské celebrity.

Srazu v Biogradu dodá mimořádný slavnostní lesk i přítomnost syna a dcery jednoho ze zakladatelů firmy, kteří v ní dosud vlastní nemalé podíly. Kromě majitelů motocyklů Harley-Davidson a členů klubu se srazu zúčastní i patnáct zástupců firmy z celé Evropy.

Město Biograd se sice bude částečně podílet na nákladech spojených s organizací tak obrovské akce, ale většinu nákladů pokryjí tak jako obvykle sponzoři. Na rozdíl od srazů, které se konaly např. v Německu nebo Rakousku bude vstup na všechny akce konané v rámci srazu bezplatný.

Na programu je prezentace 26 nových modelů motocyklů, hudební a zábavní produkce na třech hotevřených scénách, soutěže, spanilá jízda mezi Biogradem a Zadarem, společné vyjížďky do okolí, např. do národních parků Krka a Plitvice, do historického města Split a na ostrovy Pašman a Ugljan.

ČTĚTĚ:   Od kolika můžu řídit v Chorvatsku ?

Bude to jedna z největších motocyklových akcí letošního roku v Evropě.

Ohodnoťte
Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Kvě 2011, Kategorie : Aktuality z Chorvatska