Na ostrově Mali Lošinj je velký zábavní park pro děti


ubytování Chorvatsko

V rodinném kempu „Čikat“ na ostrově Lošinj byl nedávno zahájen provoz zábavního parku „Family fun park Pepé“. Je to první zábavní park pro děti v chorvatském kempu a jeden z prvních v Evropě. Areál parku zahrnuje pět set čtverečních metrů pozemku. Krytý prostor má rozlohu dvou set čtverečních metrů a venkovní část zábavního parku tří set čtverečních metrů. Zde se nachází motokárová dráha. Areál zábavního parku byl zařízen podle nejvyšších standardů ochrany bezpečnosti dětí. Podlahy byly pokryty zvláštním materiálem, který zabrání zranění dítěte při pádu. Kryté prostory jsou opatřeny nejmodernějším ventilačním a klimatizačním systémem, který snižuje riziko alergií.

V zábavním areálu „Family fun park“ jsou čtyři tematické celky pro děti do dvanácti let. První z nich – „Baby area“ – je určen pro nejmenší hosty od jednoho roku do čtyř let. Zařízení tohoto prostoru podporuje socializaci dítěte a rozvoj jeho psychomotorických schopností.

V parku se budou pořádat rozmanité soutěže ve sportovní aréně, příležitostné akce, mini diskotéky, dětské karaoke, maškarní zábavy, výtvarné kroužky, projekce filmů, hry, které slouží k rozvíjení motorických schopností dětí a další aktivity.
Mali Lošinj
U areálu zábavního parku „Family fun park“ je restaurace, v níž se podávají jídla vhodná pro děti. Návštěvníci zde mohou pro svou ratolest a její hosty objednat narozeninovou oslavu. O provoz parku se stará odborný personál, který poskytuje i službu hlídání dětí.

Kemp „Čikat“ se vyprofiloval jako rodinný kemp. Ve stávajícím areálu pro sport a rekreaci se doposud rovněž pořádaly četné akce a pořady pro děti. Díky tomu získalo toto zařízení titul „kemp – přítel dětí“. Uvedením do provozu nového zábavního parku zde bude ještě více zábavy, zvláště pro nejmenší hosty.

„Čikat“ je největší kemp na ostrově Lošinj. Má kapacitu 2500 osob. Nachází se u kamenité pláže, která je dlouhá tisíc metrů. Dvě malé zátoky s oblázkovými plážemi jsou vhodné pro koupání děti. V bezprostřední blízkosti kempu je škola potápění, surfování a jachtingu. Najdete zde i tenisové kurty a minigolf. Kemp je osazen autochtonní lošinjskou flórou a nacházejí se v něm voňavé zahrady.

ČTĚTĚ:   Národní park Krka, to jsou i pevnosti a jejich legendy
Ohodnoťte
Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Čvc 2011, Kategorie : Aktuality z Chorvatska, Chorvatsko