Noční život v Chorvatsku


ubytování Chorvatsko

Noční život je v Chorvatsku velmi rozmanitý a bohatý a téměř ve všech velkých letoviscích fungují noční kluby, bary či kavárny. Ve velkých městech pak narazíte v centru na nespočet diskoték a dalších podniků, které nabízejí bujarou zábavu.

NLBěhem turistické sezóny se pořádají zábavy a festivaly pod širým nebem a muzika pulzuje až do brzkých ranních hodin. Kromě moderní muziky, se můžete stát i svědkem tradiční hudební skupiny, která vystoupí v historickém centru města. Vidět takové vystoupení je opravdový zážitek, neboť na živo uvidíte místní obyčeje a zvyky. Velkým zážitkem jsou i průvody, kdy davy místních domorodců brázdí ulice v maskách a přitom zpívají a hrají lidové písně.

V opravdu velkých hotelových komplexech pak můžete narazit i na kasina. Kromě nabitých center měst, si můžete vychutnat poklidný večer na promenádě v místních kavárnách, kde hraje příjemná muzika, a vy si můžete v poklidu vychutnat výhled na širé moře. Atmosféra v takové kavárně je pak tím pravým uvolněním po náročném dni stráveném na pláži.

Otevírací doby

Otevírací doby jsou velmi podobné jako v České republice. Veřejné instituce, pošty a banky mají otevřeno od pondělí do pátku od 8 do 16 hodin. Banky a jiné instituce ve velkých městech a letoviscích jsou otevřeny od 7 do 19 hodin. Během letní sezóny má i mnoho pošt prodlouženou otevírací dobu a to až do 21 hodin. Každý obchod v Chorvatsku má různou otevírací dobu, ale průměrně je otevřeno od 8 do 20 hodin. Turistické služby jako jsou restaurace a jiná zařízení svojí otevírací dobu přizpůsobují aktuální poptávce. Pokud jste v Chorvatsku s autem, pak čerpací stanice mají denně otevřeno od 7 do 20 hodin a v letních měsících až do 22 hodin. Na dálnicích a velkých městech fungují nonstop.

Ohodnoťte
ČTĚTĚ:   Jaké obrázky zkrášlují chorvatské kuny?
Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Úno 2014, Kategorie : Magazín