Nová lodní linka z Rijeky do Zadaru přes Krk, Rab a Pag


ubytování Chorvatsko

Pokud v létě míříte do Chorvatska a jako svou cílovou destinaci jste si vybrali ostrov Krk v Kvarnerském zálivu, Rab, Pag nebo město Zadar, máme pro vás jednu dobrou zprávu. Nejen, že jste si vybrali dobře, protože výše zmíněné ostrovy jsou krásné a rozhodně má co nabídnout i město Zadar, ale také bude od 15. června zprovozněna nová rychlá námořní linka právě mezi těmito úžasnými místy.

Krk

Bude ji provozovat společnost GandV Line Iadera a jedná se o první rychlé spojení mezi městem Rijeka a Zadarem. Bonusem jsou zastávky na chorvatských ostrovech a pro turisty to znamená jediné – nové možnosti výletů na různá chorvatská místa. Tato linka vznikla díky zvýšené poptávce ze strany občanů, kterým chybělo rychlé spojení mezi Zadarem a Rabem a Zadarem a ostrovem Krk.

Místo 8 hodin pouze 4

V historii zde plul klasický trajekt, ale dostat se na něm z Rijeky do Zadaru trvalo celých dlouhých 8 hodin. Takto rychlé spojení, jaké se teď chystá, zde nikdy neexistovalo.

Ze Zadaru do Rijeky nyní cesta touto lodí zabere pouhé 4 hodiny a zpáteční cesta bude stát 190 kun. Loď bude vyplouvat každý den od pondělí do neděle v pravidelných časech: z Rijeky v 8:15 ráno a ze Zadaru v 16:15. Podrobný časový rozvrh najdete níže.

Zadar

Plavidlem bude rychlý katamarán Melita, který bude mít kapacitu 180 pasažérů, bude vybaven komfortním vnitřním prostorem s klimatizací a připojením k wifi.

Odjezd z Rijeky

Rijeka: 8:15 – příjezd Krk (Krk) v 9:10

Krk odjezd: 9:20 – příjezd Lopar (Rab) v 9:50

Lopar odjezd: 9:55 – příjezd Novalja (Pag) v 10:50

Novalja odjezd: 11:00 – příjezd Zadar v 12:15

Odjezd ze Zadaru

Zadar: 16:15 – příjezd Novalja (Pag) v 17:30

Novalja odjezd: 17:204– příjezd Lopar (Rab) v 18:35

ČTĚTĚ:   Víte, jak používat klimatizaci na cestě na dovolenou a během ní tak, aby vám neuškodila?

Lopar odjezd: 18:40 – příjezd Krk (Krk) v 19:10

Krk odjezd: 19:20 – příjezd Zadar v 20:15

 

levné apartmány Krk
Ubytování na Krku

Ohodnoťte
Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Kvě 2019, Kategorie : Chorvatsko