Nové luxusní hotely v Chorvatsku


ubytování Chorvatsko

Chorvatsko uvítá turistickou sezonu s třemi novými většími hotely a jedním menším hotelem, v nichž bude celkem více než 700 pokojů. Hotelová společnost „Maistra“ zahájí v letovisku Rovinj provoz v pětihvězdičkovém hotelu „Lone“. V oblasti Kvarner, v letovisku Selce na Crikvenické riviéře, bude na místě zchátralého hotelu «Jadranka» otevřen menší, ale rovněž pětihvězdičkový hotel „Amabilis“. V zadarském regionu bude v rámci projektu „Punta Skala“ otevřen pětihvězdičkový hotel „Iadera“. V dubrovnickém regionu turisty přivítá čtyřhvězdičkový hotel „Lafodia“.
Hotel Selce Crikvenica Chorvatsko
První objekt, který bude otevřen na samém začátku sezony, je zrekonstruovaný hotel „Lafodia“ na ostrově Lopud. Hodnota investice byla přibližně 40 milionů eur a jeho rekonstrukce trvala skoro tři roky.

Podle dostupných informací bude otevřen i další hotel „Falkensteiner Hotel & Spa Iadera“ v letovisku Petrčane u města Zadar. Jedná se o investici rakouské hotelové skupiny „Falkensteiner Michaeler Tourism Group“. Po otevření rodinného hotelu „Diadora“ v roce 2009 je „Iadera“ druhý ze tří hotelů, jejichž uvedení do provozu je součástí projektu Punta Skala. Dosavadní investice hotelové skupiny společně s výstavbou hotelu „Iadera“ dosahují hodnoty ve výši asi 160 milionů eur. Otevření hotelu „Iadera“ se očekává na začátek července letošního roku.

V letovisku Selce by měla být do poloviny června dokončena výstavba menšího hotelu „Amabilis“ s 60 lůžky a s nabídkou zdravotní turistiky. Tato investice má hodnotu sedmi milionů eur a jejím nositelem je domácí firma MGL.

Poté by měl být /v září/ uveden do provozu hotel „Lone“ hotelové firmy Maistra d.d.. Kromě 248 ubytovacích jednotek by v něm měla být restaurace a bar fine dining, jazzový klub, kongresové sály, wellnessové středisko a sportovní areál. Do výstavby hotelu bylo uloženo 45 milionů eur. Je to jedna z největších investic na zelené louce v oblasti chorvatského cestovního ruchu za posledních několik let.

ČTĚTĚ:   Přírodní parky Chorvatska

Rezervace ubytování v hotelech zde.

Ohodnoťte

One Response to Nové luxusní hotely v Chorvatsku

  1. Dovolená na hotelu Marco Polo Gradac se ukázala jako nejhorší noční můra, parkoviště pro Čechy daleko – po reklamaci jsme parkovali jako ostatní cizinci,ale jsme snad jiní….. sprcha neodtékala, koupelna plavala a příplatek za výhled na moře byl nahrazen výhledem na klimatizařní jednotku , ano zaplacený výhled na moře znamená podle cestovni kanceláše i metr balkonu z kterého vidíte cosi jako moře – reklamace u Firo nebyla k ničemu, protože jme na dovolené setrvali a nejeli domů – podle jejich vyjádření…. zbytek bez komentáře

Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Dub 2011, Kategorie : Aktuality z Chorvatska, Chorvatsko