NP Plitvice láká na nízké ceny a luxusní gastronomii. Odoláte?


ubytování Chorvatsko

Turistický ruch letos utrpěl velkou ránu, a to i v Chorvatsku. A tak, aby alespoň někdo do země přijel a utratil nějaké peníze, jsou tu pro zahraniční i místní turisty připraveny různé výhodné balíčky nebo slevy. S takovou slevou přichází i národní park Plitvická jezera. Zláká i vás?

Plitvická jezera stanovují nové ceny do konce roku

Od 26. října do konce roku bude činit jednodenní vstupné do národního parku Plitvická jezera 80 kun pro dospělé, 50 kun pro studenty a 35 kun pro děti. Dvoudenní vstupenky budou stát pro dospělého 120 kun, pro studenty 70 kun a pro děti 60 kun. Jsou to krásné ceny, které mají turisty, kteří jsou na vážkách, přimět k tomu, aby se rozhodli region navštívit.

Národní park Plitvice zve návštěvníky k objevování kouzla jedinečné přírody, která podle nich právě na podzim vyniká nejvíc.

Lika: region plný turistické zábavy

HRTurizam věří, že snížená cena za vstupné do parku představuje jedinečnou příležitost pro cestovní kanceláře, aby mohly svým klientům nabídnout vzrušující víkendový zážitek nejen v Plitvických jezerech, ale v celém regionu Lika, ve kterém Plitvice leží. Tento region se rok od roku více vyvíjí a především posezónním turistům toho má hodně co nabídnout. Namátkou je to kanoistika na řece Gacko, spaní v korunách stromů, jízda na koni, výpravy za sýrem.

Vychutnejte si dokonalá regionální jídla

Národní park Plitvická jezera také připravil novou gastronomickou nabídku ve svých restauracích. Ve všech restauračních zařízeních můžete ochutnávat tradiční jídla regionu Lika. Národní park je navíc ve spolupráci s malými rodinnými farmami a téměř 60 místními producenty. Šéfkuchaři podniků se tak snaží připravovat sezónní pokrmy. Na podzim a v zimě je to tradiční polévka s jehněčím masem, bramborami a zeleninou, domácí torteliny plněné dýňovým krémem, rukolovým pestem, sýrem nebo houbami.

ČTĚTĚ:   Dovolená v Dubrovníku. Kam za nejlepšími plážemi

Levnější je i ubytování

Propagační ceny najdete i v ubytovacích zařízeních v parku. Například noc se snídaní v dvoulůžkovém pokoji hotelu Jezero tady začíná na 294 kunách na osobu. A pokud byste chtěli bydlet ve více domáckém prostředí, mrkněte na nabídku soukromých apartmánů. I tady najdete skvělé ceny.

levné apartmány Plitvice
Ubytování v Plitvicích

Ohodnoťte

4 Responses to NP Plitvice láká na nízké ceny a luxusní gastronomii. Odoláte?

  1. Aleš T. Neboli Alda
  2. Helena Burianová

    Chorvatsko moje srdcovka.

Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Lis 2020, Kategorie : Chorvatsko