Další ocenění pro pláž Zrće na ostrově Pag


ubytování Chorvatsko

Poté co zaniklý bulvární list „News of the World“ ve svém posledním čísle konstatoval, že je Novalja nejlepší světovou turistickou destinaci pro mladé, britský „Daily Mail“ uveřejnil chvalozpěvy na pláž „Zrće“ u města Novalja na ostrově Pag a na tamní klub „Papaya“. Pláž Zrće je něco jako chorvatská Ibiza. Novinář britského listu Daily Mail byl nadšen nonstop zábavou a krásnými dívkami.

„Křišťálově čisté moře, nádherný západ slunce a skvělé restaurace, ale zvláště kluby na pláži Zrće jako je například Papaya, jsou pro chorvatský cestovní ruch klíčové“, napsal pan Marcus Barens. O klubu Papaya tvrdí, že je to hlavní místo bláznivých letních zábav. Klub se nachází totiž přímo na pláži. Byl otevřen před deseti lety a od té doby v něm hostovali četní světoznámí DJs.

Tady se konají bláznivé letní večírky a zdejší pláž nikdy nespí jako například pláž v Miami. Otevřený klub na pláži jako je Papaya jsem ještě nikde neviděl, napsal britský novinář. Dodal, že se mu pochlubili DJs z „Swedish House Mafia“, že měli na pláži Zrće nejlepší vystoupení vůbec. Návštěvníci klubu popsali novináři různá vystoupení světových DJs jako například amerického producenta Davida Moralese v minulém roce. Morales prý prohlásil, že v klubu „Papaya“ panuje bláznivé veselí i v době, když tam prší jako z konve. Nikdy prý nic podobného neviděl. Již po několik let sem proudí v turistické sezóně davy milovníků této zábavy. Loňské léto jich tu bylo kolem osmi tisíc denně. Přijíždějí jak z ostrovních letovisek, ale i z rekreačních míst na pevnině – blízkých i vzdálených, tak i z vnitrozemského Chorvatska, ze Slovinska, Itálie a dalších zemí. Tisíce mladých z Česka, Polska, Slovenska, Maďarska, Německa a dalších zemí používají přitom všech možných dopravních prostředků – auta, autobusy, motocykly, lodi aj.

ČTĚTĚ:   Premantura u Puly

V článku dovává, že je v Chorvatsku mnoho přírodních krás, které stojí za to si prohlédnout. Všichni, kteří v této zemi prožili dovolenou, se vracejí domů se skvělými zážitky.

Vychvalovaný klub „Papaya“ má rozlohu tři tisíce čtverečních metrů a byl uveden do provozu v roce 2002.

Příběh o pláži Zrće jako oblíbeném místě pro skvělou zábavu v Chorvatsku se zrodil koncem devadesátých let minulého století. Kromě již existujícího klubu „Kalypso“ byla tehdy otevřena „Papaya“ a později byl uveden do provozu i „ Aquarius“. Tyto kluby začaly nabízet zábavu, jaká v jiných jadranských letoviscích neexistovala. Pořádaly se zde rozmanité akce, hostovali zpěváci a DJs, program byl obohacován výstupy tanečnic a byly zde zaměstnány i hostesky. Časem objevovalo kouzlo pláže Zrće stále více cizinců. Nyní je podle mínění mnoha hostů i novinářů jedno z nejlepších míst letní zábavy.

Ubytování v Novalje a okolí

Ohodnoťte
Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Lis 2011, Kategorie : Aktuality z Chorvatska, Chorvatsko