Party místa a diskotéky v Chorvatsku pro mladé


ubytování Chorvatsko

Chorvatsko bývá považováno za destinaci vhodnou zejména pro dovolenou rodin s dětmi. Z této škatulky se pokouší pomalu, ale jistě, vymanit. Touží se stát místem, kde si dovolenou užije úplně každý, které bude vhodné i pro tu nejmladší generaci, která prozatím mířila spíše za exotikou do vzdálenějších koutů světa. V současnosti již zde naleznete mnohá světově proslulá party místa a diskotéky. Podívejme se alespoň na ty nejznámější.

Pláž Zrće na ostrově Pag

Tady najdete nejstarší beach club v Chorvatsku – Kalypso. Užijete si tu nejbláznivější možnou zábavu 24 hodin denně za rytmů nejslavnějších DJ-ů z celého světa. Tohle všechno se odehrává přímo u pláže v lesním zákoutí mezi omamně vonícími borovicemi. Hudba, tanec, zábava ve dne i v noci – to je Kalypso.

Dalším, neméně oblíbeným a snad ještě slavnějším, klubem na Pagu je Papaya Novalja Zrće, klub s kapacitou 5 000 návštěvníků, který je otevřen denně od 10 do 7 hodin.

Aquarius Novalja slouží přes den jako beach bar a restaurace, v noci se pak jako mávnutím kouzelného proutku promění v nezapomenutelnou diskotéku.

Zajímavostí pro návštěvníky letoviska Novalja na Zrće může být, že ten, kdo vytrvá v samých radovánkách až do rána a odchází poslední, má veškerou konzumaci zdarma. Vyrážíte-li tedy na dovolenou zejména za nočním životem, letovisko Novalja na ostrově Pag je jednoznačně dobrá volba.

Primošten

Severní Dalmácie, to jsou však i jiná místa. V našem případě např. Primošten a tamní klub Aurora, který je největším nočním klubem v Dalmácii a také jedním z největších v celém Chorvatsku. Otevřeno tu je po celou sezónu a nabídka hudebních stylů je tak rozmanitá, že ten svůj si tu vybere úplně každý.

Istrijský poloostrov

Zde narazíte v letovisku Poreč, které se pokládá za místní nejproslulejší party město, hned na tři známé noční kluby. V hotelových areálech jsou to diskotéky Plava Club, kde se setkáte převážně s hudebními styly hip hop, house a techno, a Club International. Mezi hotely funguje v sezóně i kyvadlová doprava, takže problémem nejsou ani přesuny mezi nimi. Poslední z klubů se pak nachází na kopci ve starém městě Poreč.

ČTĚTĚ:   Labin - Istrie
Ohodnoťte
Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Čvc 2013, Kategorie : Aktuality z Chorvatska, Chorvatsko