Předvolba pro telefonní hovory v Chorvatsku


ubytování Chorvatsko

Během dovolené rychle načerpáte nepřeberné množství zážitků, o které se chcete podělit se svými blízkými. Není proto divu, že se v dřívějších dobách tak hojně využívali expresní telegramy, dopisy a další kurýrní služby.

V dnešní moderní době je však situace odlišná a již nemusíme čekat na dopis od moře několik týdnů, pokud tedy záměrně neposíláte babičkám a dědečkům pohled. Moderní doba nám přinesla spousty užitečných výdobytků, které nám mohou zpříjemnit dovolenou a především nám dovolí rychle a snadno se podělit o zážitky, které jsme nastřádali během prvních dnů naší dovolené a chceme se s nimi podělit.

Toto samé pravidlo platí i v opačném případě, kdy potřebujete volat z domova do Chorvatské republiky. Jistě, alespoň jedna osoba ve vaší rodině nebo v partě se kterou jste vyjeli na dovolenou vlastní mobilní telefon. Není tedy nic lehčího než se spojit se svými nejbližšími za pomoci mobilního telefonu a sdělit jim tak své zážitky. V poslední době se navíc rozmohl trend, kdy mobilní operátoři zlevňují kompletně své služby a volání do zahraničí nebo ze zahraničí je tak levnější než dříve. Pokud nevlastníte mobilní telefon, nemusíte zoufat.how to call croatia

V Chorvatské republice funguje několik tisíců telefonních automatů, do kterých se kupují karty. Kartu si můžete pořídit v hodnotách 15, 30, 50 a 100 kun a dají se sehnat kdekoliv na poště nebo v malých kioscích připomínající naše trafiky. V případě že vlastníte mobilní telefon, si musíte dávat pozor na několik věcí a jednou z nich je předvolba Chorvatsko. Česká republika má svojí stálou předvolbu 00 420 + volané číslo. V případě telefonátu v Chorvatsku musíte tedy zadat číslo 00 385 + volané číslo, což je předvolba Chorvatsko. Následně vás operátoři spojí a vy můžete klábosit dlouhé hodiny podle potřeby. Volání z cizí země a naopak nebylo nikdy jednodušší.

ČTĚTĚ:   TOP 5 nejhezčích pláží Chorvatska dle hodnocení turistů - 1. díl
Předvolba pro telefonní hovory v Chorvatsku
3.4 (68%) 5 hlas[ů]
Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Zář 2014, Kategorie : Magazín