Recenze: Hotel Alba – Kludna rodinna dovolenka


ubytování Chorvatsko

Menší hotel s klidnou atmosférou najdete v letovisku Sv. Filip i Jakov. Toto poklidné městečko nabízí možnost strávení klidné dovolené.

Hotel Alba u Zadaru je vzdálen pouhých 100 m od moře a pláže, 300 m od středu města sv. Filip i Jakov nedaleko Zadaru, a je obklopen zelení mediteránských rostlin. Hotel má 11 dvoulůžkových pokojů, 23 třílůžkových, 41 dvoulůžkový apartmán typu studio, 6 čtyřlůžkových apartmánů (královský), restaurace s terasou, aperitiv bar, salón s SAT TV, směnárnu, sejf na recepci a hlídané parkoviště před hotelem. Pláž se nachází bezprostředně před hotelem Alba a na pláži je drobný štěrk s upravenými místy pro opalování.

Poloha: hotel se nachází v klidném prostředí, cca 500 m od centra městečka Sv. Filip i Jakov a cca 3 km severně od Biogradu na Moru.

Vybavení: restaurace, plážová restaurace, aperitiv bar, směnárna, market.

Ubytování: 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, balkonem, SAT TV, sejfem, telefonem, s možností přistýlky. Pokoje 1/2+2 SWCBM – jedna 2lůžková ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, s možností přistýlky (pro dítě do 12 let).

Rezervace ubytování v hotelích Chorvatska na: Chorvatsko on line.

Ohodnoťte
ČTĚTĚ:   Zadar: 8°C až 15°C
Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Led 2010, Kategorie : Chorvatsko