Recenze: Hotel Nimfa – klidny a čistý


ubytování Chorvatsko

Hotel Nimfa – Živogošće, Chorvatsko

Recenze

– Letní hotelový komplex na okraji pláže vhodný pro rodinnou dovolenou. Součástí hotelu je bazén, restaurace a hotel pořádá hudební večery.

– My jsme byli okouzleni jak službami all inclusive (možná pánové ocení nejen dobré jídlo, ale zřejmě i pivko a tvrdý alkohol), tak klidným místem, prostorem v pokoji včetně přistýlky a dětské postýlky, hotelem přímo u moře a pěknou hotelovou pláží. K pláži je sice potřeba zdolat celkem dost schodů, hlavně pak nahoru; v náručí jsem nesla denně několikrát dcerku 1,5 roku starou, ale brala jsem to tak, že trochu fyzické aktivity nám neublíží :-D Bylo to tam fakt skvělý, zvlášť, když jsme další týden strávili ve městě Vodice v Dalmácii, a s láskou jsme vzpomínali na klidné noci, kdy jsme ještě všichni 4 spali…Animace hotelu u bazénu končí v Nimfě ve 23:00, takže spaní s malými dětmi je reltivně pohodové. Koncem června jsme ještě nebyli nuceni použít klimatizaci, takže jsme si vychutnávali lehký noční vánek s vínem na balkoně při měsíčním svitu a šumění moře… Přeji vám na Makarské krásnou dovolenou a příjemnou cestu! Mimochodem, letos jsme poprvé zvolili variantu přesunu do Chorvatska přes Maďarsko a nelitujeme…

Hotel Nimfa Živogošče

Hotel Nimfa Živogošče

– Hotel je velice dobře situován,je zde udělán nový komplex s bazénem,pěkná promenáda k nočním procházkám vede až do Igrane a nebo na druhou stranu do Male Duby.Hotel je sice v kopci,ale jsou zde schody až na pláž.Na pláži sprchy,WC,žádný problém,pěknou dovolenou a hodně sluníčka.

–  hlavně ta cena… 26 eur na noc s all inclusive je super. Nádherné prostředí, úžasné hory,všude blízko. Nikdy nejezděte s cestovkou, domluvte si vše sami s recepcí, žádné zálohy a platby předem.Jako stálým hostům Vám hotel udělá cenu i v sezoně. To , co cestovka nabízela bez dopravy za 12500,– máme za 6200,– i s dopravou na osobu(vlastním autem).

ČTĚTĚ:   Recenze: Hotel Park - Blízko moře

– Káva, čaj, nealko i veškeré alko jsou až do noci k dispozici u bazénu. Káva je z automatu, takže něco jako nescafé, čaj je pravý – pytlíky a horká voda. Pravá káva – překapávaná je v restauraci ráno, na oběd a odpoledne mezi 16. – 17.hod. včetně odpol. zákusku. Pásky, ani náramky koncem června nebyly k dispozici-nepředpokládám, že tam chodila celá pláž, ale personál hotelu byl benevolentní k hostům, což na druhou stranu působilo velkorysejším dojmem, než třeba na Istrii; tam visí v restauracích velké české nápisy o zákazu vynášení jakéhokoli jídla…

Poloha

ŽIVOGOŠČE – PORAT navazuje na Igrane. Dříve rybářská osada, dnes malé přímořské letovisko, chráněné pohořím Biokovo, ukryté do bujné vegetace s nádhernými oblázkovými plážemi. V 18. stol. zde byl postaven františkánský klášter s kostelem. Nedaleko od něj je do skály vytesán antický nápis podávající zprávu o prameni, který zde tryská a o nymfě, jíž je pramen zasvěcen. Naše apartmány a penziony najdete v části Živogošče zvané Porat. Jsou to privátní domy ležící podél pobřeží. Nedaleko je také prodejna potravin. Pobyt v Živogošče je vhodný pro zájemce o klidnější dovolenou.

Hotel a pavilony NIMFA*** – velmi populární a českou klientelou hojně navštěvovaný hotelový komplex. Zařízení prošlo celkovou rekonstrukcí, jejímž výsledkem je komfortní a pohodlný hotel s klimatizací ve všech pokojích a venkovním bazénem. Přímo pod hotelem se nachází krásná oblázková pláž s půjčovnou vodních šlapadel a člunů zastíněná bujnou vegetací. Všechny hotelové pokoje jsou s balkónem a výhledem na moře. V hotelu dále naleznete kavárnu, prodejnu suvenýrů a taneční terasu. Před hotelem je hřiště na minigolf a ping-pongové stoly. Pavilony se nacházejí pod hotelem, přímo u pláže. Jsou zde rodinné pokoje, tzv. family room, které jsou bez klimatizace, balkóny jsou s výhledem na moře.  Stravování All Inclusive probíhá v hotelové restauraci. V pavilonech není klimatizace.

ČTĚTĚ:   Maslenica

Ubytování

Ho. 1/2+1 2-lůžk. pokoj v hotelu, WC, sprcha, balkón, SAT-TV, telefon, klimatizace, možnost přistýlky

p.Ho. 2/2+1 family room dva 2-lůžk. pok. v pavilonech, WC, sprcha, balkón, SAT-TV, telefon, možnost přistýlky

program All inclusive: v hlavní sezóně 5x týdně živá hudba, lehátko a slunečník u bazénu, stolní tenis, animace pro děti a dospělé

Hotel je vyhledáván především pro svůj komfort a bezprostřední polohu u pláže, mírný vstup do vody a hlavně dostatek místa na pláži oproti jiným podobným letoviskům. Mírný vstup do vody, vhodný i pro malé dětí, klidnější místo. V hotelu je recepce, směnárna, sejf, restaurace, kavárna, noční bar, velká terasa, TV salon, venkovní bazén s ohřívanou mořskou vodou, 4 x za týden živá hudba u bazénu nebo na terase hotelu, prodejna se suvenýry a denním tiskem.

Hotely Chorvatsko

Recenze: Hotel Nimfa – klidny a čistý
2.3 (46.67%) 3 hlas[ů]
Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Úno 2010, Kategorie : Chorvatsko