Splitský hotel Le Meridien Lav získal 4 turistické oskary


ubytování Chorvatsko

Čtyři světové turistické Oskary pro splitský hotel Le Meridien Lav
4.11.2009

V portugalském městě Óbidos se v polovině října za velké pozornosti odborné i laické veřejnosti konalo slavnostní udílená turistických cen organizace „World Travel Awards“ pro oblast Evropy.

„World Travel Awards“ je jednou z nejrenomovanějších světových organizací v oblasti cestovního ruchu, která už šestnáctý rok vyhledává, oceňuje a vyznamenává nejlepší výsledky ve všech segmentech světového turistického odvětví. Ocenění udělená touto organizací se pokládají za jedno z nejlepších doporučení jakéhokoli turistického produktu. Uděluje se samostatně pro oblasti: Evropu, Střední Ameriku, Severní Ameriku, Afriku a Blízký Východ.

Hlasování se každoročně zúčastňuje 165 tisíc pracovníků v cestovním ruchu, včetně zástupců turistických cestovních kanceláří a agentur z více než 175 zemí světa, takže udělené ceny lze oprávněně nazvat světovými turistickými Oskary.

Splitský hotel Le Meridien Lav slavil na udílení cen opravdu mimořádný úspěch – získal dokonce čtyři ocenění, a to v kategorii nejlepších evropských kongresových hotelů, v kategorii nejlepších evropských hotelových kasin, nejlepšího chorvatského hotelu a nejlepšího Spa hotelu v Chorvatsku.

Le Meridien Lav měl velmi silné soupeře, vesměs přední evropské hotely jako jsou např. španělský Torrequebrada Hotel, Kempinski St. Moritz, Conrad z Istambulu, Divani Apollon z Řecka, Grand Hotel Stockholm, Ritz-Carlton z Berlína, Sheraton Roma Hotel, Okura z Amsterdamu, Renaissance Zürich Hotel, Gothia Towers ze Švédska a další. Hotel Lav v letošním roce ve srovnání s minulým získal ještě o jedno ocenění navíc; vloni si odvážel tři ceny.

Hotel dosáhl těchto úspěchů mj. díky své strategii dlouhodobého plánování, strategii přijatelných cen, přizpůsobení se stávajícím trendům na trhu, zavádění nových služeb, přizpůsobení se požadavkům těch hostů, kteří vyhledávají bohatý noční život a doplňkové aktivity.

Získané Oskary jsou současně vrcholným oceněním letošní úspěšné sezóny, v niž bylo dosaženo výborných ekonomických výsledků, navzdory celosvětové hospodářské krizi. A úspěch je o to významnější, že se jedná o kontinuitu úspěchů již po řadu let, dosažených především soustavnou snahou o zvyšování úrovně hotelu Le Meridien Lav a jím poskytovaných služeb. Hotel bude nadále realizovat svou koncepci, tj. zavádět nové, ještě kvalitnější služby, zvyšovat kvalifikaci personálu a jeho dovednosti, usilovat o rozvoj leteckých spojů Splitu s evropskými metropolemi a rozšiřovat spolupráci se Sdružením splitsko-dalmatských hotelů.

ČTĚTĚ:   Infografika: Ubytování v Chorvatsku

Informace:
Ubytování Split
Turistické sdružení Splitsko-dalmatské župy (Turistička zajednica Splitsko-dalmatinske županije): www.dalmatia.hr
World Travel Awards: www.worldtravelawards.com

Ohodnoťte
Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Lis 2009, Kategorie : Aktuality z Chorvatska