Sport a jiné aktivity


ubytování Chorvatsko

Pokud si chcete poslat pohled domů nebo své rodině, určitě využijte služby Chorvatské pošty HPT, která je efektivní a spolehlivá. Průměrná doba doručení zásilky jsou 4 dny a cena za pohlednici začíná na 3,5 HRK a za dopis 5,5 HRK. Známky lze zakoupit v trafikách, obchodech se suvenýry nebo přímo na poště.

Pokud chcete poslat balík, musíte dávat pozor na váhu. Maximální váha jednoho balíku je stanovena na limit 10 kg. Nesmíte zapomenout ani na vyplnění průvodky a celního prohlášení.

Sportování v Chorvatsku

11QDovolená na pláži a koupání v moři je odpočinek a zábava pro každého. V Chorvatsku najdete velké množství malých útulných pláží, ale i velké rozlehlé pláže. Většina pláži je tvořena hrubším pískem a převážně kamínky, které zde tvoří krásu čistého moře. Přestože kamínky nejsou zrovna příjemné, hlavně poté co se chcete jen opalovat, tak jen díky nim si můžete užívat překrásně čisté a průzračné moře. U většiny kempů a hotelů jsou k dispozici hřiště s různými sportovními disciplínami, jako je tenis, volejbal, basketbal atp.

Téměř všude je možnost zapůjčit si čluny, loďky nebo rybářské či potápěčské vybavení. Na výběr je i velké množství kurzů potápění a plachtění, které vás naučí základy či pokročilé techniky těchto sportů. Pokud se chystáte trávit dovolenou poblíž řek Dobra a Cetina, můžete vyzkoušet rafing, kanoi nebo kajak. Jízdy na divoké řece jsou dobře organizovány. Pokud patříte k odvážlivcům, můžete se zajít podívat na některé nudistické pláže, které se v Chorvatsku nacházejí nebo se rovnou ubytovat v nudistickém kempu s dlouhou tradicí. Chorvatsko totiž patří mezi jedny s nejstarších nudistických rájů v Evropě a pro nudisty je to oblíbená destinace. Kromě těchto zajímavostí a tak trochu zvláštností, můžete nalézt v Chorvatsku téměř všechny druhy sportů a nikdy se tak nebudete nudit.

ČTĚTĚ:   Svátek Nanebevzetí Panny Marie v Chorvatsku
Ohodnoťte

One Response to Sport a jiné aktivity

  1. Martin Svoboda

    S tímto článkem bych si dovolil tak úplně nesouhlasit.Alespoň co se potápění týče.Přesněji řečeno je to tak,že půjčovnu potápěského vybavení není problém najít,ale v podstětě to funguje tak že musíte mít alespoň OWD a zaplacené povolení /ronilačku / . Na každé pot.základně Vám rádi udělají ponor na zkoušku a na to vám stačí pouze cca 1000.-/osoba. Doporučuji české základny a i ty si pečlivě prověřit.

Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Úno 2014, Kategorie : Magazín